ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

توییتر ایلان ماسک
کسب و کار

نیویورک تایمز: ایلان ماسک دستور تعدیل نیروی گسترده در توییتر را صادر کرده است

نیویورک تایمز در گزارشی می‌گوید ایلان ماسک به مدیران توییتر اعلام کرده که فهرست نیروی اضافه برای خروج از شرکت را آماده کنند.

ایمان صاحبی
نوشته شده توسط ایمان صاحبی | ۸ آبان ۱۴۰۱ | ۰۹:۳۰

نیویورک تایمز در گزارشی می‌گوید ایلان ماسک دستور اخراج بخشی از نیروهای توییتر در قسمت‌های مختلف این شرکت را داده است. در حال حاضر نمی‌دانیم که چند نفر بر اثر این تصمیم از کار بیکار می‌شوند، اما منابع آگاه می‌گویند برخی تیم‌ها بیشتر از بقیه تحت تاثیر قرار می‌گیرند.

به گزارش نیویورک تایمز، ماسک می‌خواهد تا روز اول نوامبر (10 آبان) با بخشی از کارمندان توییتر خداحافظی کند تا لازم نباشد که به عنوان پاداش به این کارمندان سهام بدهد. پیش‌تر واشنگتن پست در گزارشی مدعی شده بود که ماسک قصد دارد 75 درصد از نیروهای توییتر را اخراج کند، با این حال خود او با رد این گزارش گفته بود تعداد اخراجی‌ها تا این حد زیاد نخواهد بود.

توییتر در حال حاضر 7500 کارمند دارد و نیویورک تایمز می‌گوید همین حالا از برخی مدیران خواسته شده تا فهرست نیروهای اخراجی را آماده کنند. این گزارش مدعی است که اگر ماسک بتواند تا پیش از اول نوامبر با این نیروها خداحافظی کند، دیگر لازم نیست هزینه سهام آن‌ها را که معمولا رقم بالایی در قراردادشان است، بپردازد. توییتر هنوز به درخواست رسانه‌ها برای اظهارنظر در این مورد واکنشی نشان نداده است.

تغییرات ایلان ماسک در توییتر آغاز می‌شود

ایلان ماسک توییتر

ایلان ماسک که چند ماه پیش از تصمیم خود برای خرید توییتر منصرف شده بود، سرانجام جمعه همین هفته معامله خرید این شبکه اجتماعی را تکمیل و بلافاصله چند مدیر ارشد شرکت از جمله «پاراگ آگراوال» و «ند سگال» را اخراج کرد. نشریه گاردین در این باره پیش‌بینی کرده که هزینه اخراج مدیران این شرکت حداقل به 120 میلیون دلار برسد.

اگرچه دقیقا مشخص نیست که ماسک چه برنامه‌هایی برای این شبکه اجتماعی تاثیرگذار در سر دارد، اما با توجه به گفته‌های خود او می‌توانیم پیش‌بینی‌هایی درباره آینده داشته باشیم و در مقاله‌ای این انتظارات را برای شما مرور کردیم. با این حال، اتحادیه اروپا تاکید کرده که تغییرات ماسک در توییتر باید تابع قوانین این اتحادیه باشد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی