ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

ایلان ماسک
کسب و کار

ایلان ماسک: در توییتر روی یک کاناپه می‌خوابم و سگم مسئولیت را برعهده دارد

مدیرعامل توییتر در مصاحبه جدید خود درباره موضوعات عجیبی از جمله حضور سگش به‌عنوان مدیرعامل در شرکت صحبت کرده است.

ایلان ماسک با گذشت نزدیک به شش ماه از زمان تصاحب توییتر، در مصاحبه جدیدی اعلام کرد که روی یک کاناپه در طبقه هفتم کتابخانه شرکتی که به قیمت 44 میلیارد دلار خریداری کرده و توسط سگش اداره می‌شود، می‌خوابد.

مدیرعامل توییتر در بهمن‌ماه سال گذشته، تصویری از یک سگ را با توضیح «مدیرعامل جدید» توییت کرده بود. حالت ماسک در یک مصاحبه با BBC (به نقل از واشنگتن‌پست) درباره موضوعات مختلفی صحبت کرده است.

مدیرعامل توییتر

ایلان ماسک درباره حضور سگش به‌عنوان مدیرعامل

توییتر از زمان تصاحب توسط ایلان ماسک، تغییرات گسترده‌ای را شاهد بوده است. یکی از این تغییرات که با انتقادات زیادی نیز روبرو شد، به سیاست جدید این شرکت برای ممنوع کردن تبلیغ شبکه‌های اجتماعی دیگر در آن مربوط می‌شود. ماسک در پاسخ به این واکنش، نظرسنجی برگزار کرد که در آن درباره کناره‌گیری از سمت مدیرعاملی نظر کاربران را خواسته بود.

او در مصاحبه خود در این رابطه گفت:

«من کناره‌گیری کرده‌ام. مدام به شما می‌گویم که من مدیرعامل توییتر نیستم، بلکه سگ من این سمت را برعهده دارد. گفته بودم که مدیر عامل جدیدی منصوب خواهم کرد و این کار را کردم و اکنون سگ من مدیرعامل است.»

ماسک در مصاحبه خود همچنین به منبع‌باز بودن الگوریتم پست‌های پیشنهادی توییتر، تأکید شبکه اجتماعی بر ویدیو و انعطاف‌پذیری آن در برابر تحولات گسترده اخیر نیز اشاره کرد. او گفت که تبلیغ‌کنندگان در حال بازگشت به این پلتفرم هستند و استفاده و رشد توییتر رضایت‌بخش بوده است.

«بسیاری پیش‌بینی کرده‌اند که توییتر از کار خواهد افتاد. با این حال، پیش‌بینی آن‌ها درست از آب در نیامده است.»

نظرات ایلان ماسک درحالی بیان شده که اخیراً گفته شده بود که شرکت X Corp او با توییتر ادغام شده است. این گزارشی با توجه به این موضوع منتشر شده بود که ماسک قصد داشت توییتر را به اپلیکیشنی برای «همه‌چیز» تبدیل کند. علاوه بر این، «پاراگ آگراوال»، مدیرعامل پیشین و برخی از کارمندان سابق توییتر از این شرکت به‌خاطر عدم پرداخت بالغ بر 1 میلیون دلار برای هزینه‌های مربوط به تحقیقات فدرال و دیگر امور حقوقی شکایت کرده بودند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی