ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

سرویس توییتر بلو
نرم افزار و اپلیکیشن

انتشار توییت‌های ۱۰ هزار کاراکتری برای مشترکین توییتر بلو ممکن می‌شود

اکنون کاربران سرویس توییتر بلو می‌توانند در نسخه تحت وب توییت‌هایی با حداکثر طول ۱۰ هزار کاراکتر منتشر کنند.

امیر امام جمعه
نوشته شده توسط امیر امام جمعه | ۲۵ فروردین ۱۴۰۲ | ۱۱:۰۰

توییتر به‌تازگی اعلام کرده است که سقف تعداد کاراکتر در توییت‌ها را برای کاربران طرح پولی خود به ۱۰ هزار کاراکتر (حدود ۲ هزار کلمه) افزایش داده. همچنین امکانات بیشتری در نسخه تحت وب این شبکه اجتماعی برای مشترکین سرویس توییتر بلو در نظر گرفته شده است؛ به این امید که دیگر افراد هم به پرداخت هزینه و خرید اشتراک ترغیب شوند.

امکانات جدید سرویس توییتر بلو چیست؟

محدودیت ۲۸۰ کاراکتری در توییت‌های متنی با در دسترس قرار گرفتن سرویس توییتر بلو، به ۴ هزار کاراکتر افزایش پیدا کرده بود. اکنون طبق اعلام رسمی توییتر، مقدار قبلی ۲.۵ برابر بیشتر شده و به رقم ۱۰ هزار کاراکتر رسیده است. البته مقدار مذکور تنها مختص به نسخه تحت وب است و همچنین کاربران می‌توانند در این نسخه از قابلیت‌های مختص به فرمت متن مثل بولد یا ایتالیک کردن کلمات بهره‌مند شوند.

به‌نظر می‌رسد که تغییرات اخیر صورت‌گرفته در توییتر با تمرکز روی جلب‌نظر تولیدکنندگان محتوا بوده است تا بیشتر از گذشته اقدام به استفاده از توییتر به‌عنوان یک پلتفرم برای انتشار متن‌های طولانی نمایند. ایلان ماسک حدود یک ماه قبل، وعده افزایش محدودیت تعداد کاراکتر در شبکه اجتماعی تحت مالکیت خود را داده بود و اکنون این وعده به واقعیت تبدیل شده است.

سرویس توییتر بلو

اگرچه میزان ۱۰ هزار کاراکتر (حدود ۲ هزار کلمه) برای کاربران عادی بسیار زیاد به‌نظر می‌رسد، اما می‌تواند خبر خوبی برای افرادی باشد که از نگارش متن و توییت، کسب درآمد می‌کنند. ناگفته نماند که از تغییرات دیگر غیر‌مرتبط با سرویس توییتر بلو، می‌توان به عوض‌شدن عنوان ویژگی Super Follows به Subscriptions اشاره کرد. علاقه‌مندان با استفاده از قابلیت مذکور می‌توانند در قالب طرح‌های ۳، ۵ و ۱۰ دلاری در ماه، از محتوای اختصاصی یک کاربر دیگر و حضور در اسپیس‌های خصوصی وی بهره‌مند شوند. توییتر وعده داده است که سهمی از این درآمد تا ۱۲ ماه آتی به خود اختصاص نخواهد داد.

افزایش تعداد کاراکترهای قابل درج در توییت‌ها پس از ارائه قابلیت بارگذاری ویدئوهای طولانی با طول چند ساعت انجام می‌گیرد. ویژگی‌های گفته‌شده می‌توانند به نگه‌‌داشتن بیشتر کاربران در داخل این پلتفرم و افزایش سطح تعامل آن‌ها کمک کنند. همچنین دسترسی به امکانات بیشتر در نسخه تحت وب و متقاعد‌کردن کاربران به استفاده از این حالت، می‌تواند فرصت را برای نمایش تبلیغات بیشتر فراهم سازد. 

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی