ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

شیرین عسل
اخبار خودرو

از تولید کیک تا خودروسازی؛ «شیرین عسل» به مصاف ایران‌خودرو و سایپا می‌رود

شیرین عسل به‌تازگی اعلام کرده است قصد دارد به حوزه خودروسازی ورود کند.

شیرین عسل یکی از برندهای شناخته‌شده ایرانی در حوزه مواد غذایی است. محصولات این برند را در سرتاسر ایران می‌توان یافت. این شرکت حتی از مدت‌ها پیش فروشگاه‌های اختصاصی خود را در شهرهای مختلف برپا کرده است تا به عرضه انحصاری محصولات خود بپردازد. بااین‌حال به‌نظر می‌رسد که روند گسترش کسب‌وکار شیرین عسل توقف‌ناپذیر است. این شرکت به‌تازگی اعلام کرده که قصد دارد به حوزه خودروسازی وارد شود.

این خبر را «یونس ژائله سعدآباد»، مالک و مدیرعامل هلدینگ غذایی شیرین عسل اعلام کرد. بنابر گفته‌های او، مجوز تولید خودرو توسط این شرکت در روز سی‌ام فروردین‌ماه 1402 صادر شده است. بااین‌حال هنوز طرح شیرین عسل به مرحله اجرایی وارد نشده. خط تولید این کارخانه هم‌اکنون درحال احداث است، اما اینکه چه محصولاتی در چه زمانی توسط شیرین عسل به بازار عرضه شوند، هنوز مشخص نیست.

اخبار مرتبط با تولید خودرو توسط شیرین‌ عسل به همین‌جا محدود نمی‌شوند. مدتی پیش «صابر پرنیان»، رئیس سازمان صمت آذربایجان شرقی، در رابطه با مدل خودروی تولیدی توسط هلدینگ غذایی شیرین عسل گفته بود: «این خودرو یک خودروی روز اروپایی است. خودروی یادشده طی ۱۸ ماهه اول پروژه به‌‌صورت قطعات کاملاً منفصل از هم تولید خواهد شد. پس از آن در ۱۸ ماهه آتی داخلی‌سازی خودرو انجام می‌شود.»

آیا شیرین عسل به سرنوشت زرماکارون دچار می‌شود؟

شیرین عسل تنها شرکت صنایع غذایی داخلی نیست که تصمیم گرفته است به بازار خودرو ورود کند. پیش از این و در سال 1401، زرماکارون خبر از ورود خود به حوزه خودروسازی داد. با‌این‌حال تاکنون هیچ خبر دیگری از سایت تولید خودروی زرماکارون یا محصولات آن به بیرون مخابره نشده است. حال باید منتظر ادامه اخبار مرتبط با راه‌اندازی سایت تولید خودروی شیرین عسل باشیم. درحالی‌که وعده‌های زرماکارون برای رقابت با سایپا و ایران‌خودرو تاکنون تحقق پیدا نکرده‌اند، مشخص نیست وعده‌های شیرین عسل به چه نتیجه‌ای منتهی می‌شود.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (3 مورد)
 • Mmsh1385
  Mmsh1385 | ۵ اردیبهشت ۱۴۰۲

  بعد از تهدید ایران خودرو و سایپا و با دست اندرکاران مجلس و شورای رقابت فساد که غرق در رشوه است شیرین عسل تسلیم می سه آنقدر جلوش سنگ می ندارم که کم بی یاره

 • expert_developer
  expert_developer | ۴ اردیبهشت ۱۴۰۲

  Candy kart racing :))

 • Mmdamin.ah
  Mmdamin.ah | ۳ اردیبهشت ۱۴۰۲

  از تولید تی تاپ تا خودرو تیتر جالب تری می شد :))

مطالب پیشنهادی