ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

توییتر
نرم افزار و اپلیکیشن

مشترکین سرویس توییتر بلو حالا می‌توانند ویدیوهای دو‌ساعته آپلود کنند

در‌حال‌حاضر فقط از طریق نسخه وب یا iOS می‌توان ویدیوهای دو‌ساعته را آپلود کرد و کاربران اندروید همچنان دارای محدودیت هستند.

جواد تاجی
نوشته شده توسط جواد تاجی | ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۲ | ۱۰:۰۰

«ایلان ماسک»، مدیرعامل جدید توییتر که از زمان تصاحب این شرکت به‌دنبال ارائه ویژگی‌های جدیدی برای مشترکین سرویس Twitter Blue و به‌طور کلی درآمدزایی بیشتر این شبکه اجتماعی بوده است، اکنون به این دسته از کاربران دارای تیک آبی اجازه می‌دهد تا ویدیوهای حداکثر دو‌ساعته آپلود کنند.

ماسک در توییت جدید خود بدون ارائه اطلاعات اضافی نوشت:

«مشترکین توییتر بلو اکنون می‌توانند ویدیوهای 2 ساعته (8 گیگابایت) آپلود کنند.»

جزئیات ویژگی جدید توییتر؛ فقط برای نسخه وب و iOS

این دسته از ویدیوها با وضوح 1080p منتشر خواهند شد و همان‌طور که مدیرعامل توییتر گفته است، حجم آن‌ها باید حداکثر 8 گیگابایت باشد. براساس پست وبلاگ توییتر، درحال‌حاضر فقط از طریق نسخه وب یا iOS می‌توان ویدیوهای طولانی‌تر دو‌ساعته را آپلود کرد و اگر از اندروید استفاده می‌کنید، همچنان محدودیت انتشار ویدیوهای حداکثر 10 دقیقه‌ای برای شما وجود دارد.

کاربرانی که تیک آبی ندارند (عضو سرویس توییتر بلو نیستند) نیز همچنان فقط می‌توانند ویدیوهای حداکثر 140 ثانیه‌ای پست کنند.

بنابراین انتشار ویدیوهای طولانی‌تر جدیدترین ویژگی است که توییتر برای مشترکین پولی خود ارائه کرده. تاکنون ویژگی‌های دیگری ازجمله تیک تأیید آبی، پیام‌های رمزگذاری‌شده، محدودیت استفاده از 10 هزار کاراکتر در یک توییت، پشتیبانی از قالب‌بندی متن و امکان ویرایش توییت‌ها به آن‌ها ارائه شده بود.

با‌این‌حال، احتمالاً مهم‌ترین خبر چند وقت گذشته تو‌ییتر به تغییر مدیرعامل آن مربوط می‌شود. همان‌طور که ایلان ماسک سال گذشته با برگزاری یک نظرسنجی عمومی به این نتیجه رسید که پست مدیرعاملی را واگذار کند، او حالا قصد دارد از سمت مدیرعاملی این شبکه اجتماعی کناره‌گیری کند و به‌تازگی «لیندا یاکارینو»، مدیر تبلیغات سابق NBCUniversal، برای تصدی این سمت معرفی شد. برای آشنایی بیشتر با مدیرعامل آینده توییتر می‌توانید مطلب «لیندا یاکارینو، مدیرعامل جدید توییتر، کیست و چه سوابقی دارد؟» را مطالعه کنید.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی