ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

مدیرعامل جدید توییتر
مالی و سرمایه گذاری

لیندا یاکارینو، مدیرعامل جدید توییتر، احتمالاً کار خود را از امروز آغاز می‌کند

برخلاف گفته‌های ایلان ماسک، در گزارش جدیدی از نشریه اینفورمیشن، ادعا شده که «لیندا یاکارینو» از دوشنبه، 15 خرداد، روی صندلی مدیرعاملی توییتر خواهد نشست.

جواد تاجی
نوشته شده توسط جواد تاجی | ۱۵ خرداد ۱۴۰۲ | ۱۶:۰۰

ایلان ماسک ماه گذشته، «لیندا یاکارینو»، مدیر تبلیغات سابق NBCUniversal را به‌عنوان مدیرعامل جدید توییتر معرفی کرد. هرچند ماسک در آن زمان گفته بود که یاکارینو کار خود را از حدود 22 ژوئن (1 تیرماه) آغاز خواهد کرد، اکنون در گزارشی گفته شده است که کار مدیر‌عامل جدید توییتر از همین امروز شروع می‌شود.

نشریه اینفورمیشن براساس گفته‌های یکی از منابع آشنا به موضوع خود، اعلام کرده است که لیندا یاکارینو از همین امروز، یعنی دوشنبه، 15 خردادماه، کار خود را به‌عنوان مدیرعامل توییتر آغاز می‌کند. اگر این گزارش صحت داشته باشد، مدیرسابق NBCUniversal دو هفته زودتر از چیزی که ماسک اعلام کرده بود، بر صندلی مدیرعاملی توییتر خواهد نشست.

تغییر برنامه‌های توییتر برای مدیرعامل جدید خود؟

ماه گذشته، ماسک در توییتی گفت که مدیرعامل جدیدی برای توییتر استخدام شده است که در مدت 6 هفته یا حدود 22 ژوئن شروع به کار خواهد کرد. او در همان توییت گفته بود که نقشش در شرکت به‌سمت مدیر اجرایی و مدیر ارشد فناوری، نظارت بر محصول، نرم‌افزار و سیستم‌عامل تبدیل خواهد شد.

او در توییت اول خود به نام یاکارینو اشاره نکرده بود و همین امر باعث شد تا کاربران حدس‌و‌گمان‌های خود در این رابطه را ارائه کنند و سپس یک روز بعد، با انتشار توییت جدیدی، از مدیر‌عامل جدید توییتر رونمایی کرد. به گفته ماسک در آن زمان، یاکارینو «در درجه اول بر عملیات تجاری این شرکت» تمرکز خواهد کرد و وظیفه اصلی او احیای روابط توییتر با تبلیغ‌کنندگان است.

پس از معرفی یاکارینو به‌عنوان مدیرعامل جدید و جانشین ماسک، نگاه پلتفرم‌های تبلیغاتی به توییتر که پس از روی‌کار‌آمدن ایلان ماسک نسبت به آن هشدار داده بودند، تغییر پیدا کرد و بزرگ‌ترین آژانس تبلیغاتی جهان، یعنی GroupM، اعلام کرد که دیگر از این شبکه اجتماعی به‌عنوان یک پلتفرم «پرخطر» یاد نمی‌کند.

همچنین امروز اعلام شد که توییتر یکی دیگر از کارمندان NBCUniversal با نام «جو بناروک» را که معاون اجرایی ارتباطات، تبلیغات و مشارکت آن بوده است، استخدام کرد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی