ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

توییتر
مالی و سرمایه گذاری

تغییرات توییتر ادامه دارد: یکی دیگر از مدیران ارشد سابق NBCUniversal به توییتر پیوست

«جو بناروک»، معاون اجرایی ارتباطات، تبلیغات و مشارکت NBCUniversal بوده که اکنون به‌عنوان یکی از اعضای تیم عملیات‌های تجاری توییتر معرفی شده است.

جواد تاجی
نوشته شده توسط جواد تاجی | ۱۵ خرداد ۱۴۰۲ | ۰۹:۰۰

ایلان ماسک همچنان درحال تغییر و اصلاح تیم مدیریت توییتر است و اکنون گفته می‌شود که پس از «لیندا یاکارینو»، یکی از مدیران ارشد سابق دیگر NBCUniversal با نام «جو بناروک» را جذب کرده است.

به گزارش رویترز، بناروک که کار خود را از امروز در توییتر آغاز خواهد کرد، در ایمیلی گفته است که برای همکاری با تیم این شرکت درزمینه «ساخت تو‌ییتر 2.0» اشتیاق زیادی دارد. یاکارینو، مدیرعامل جدید توییتر که ماه گذشته به این سمت منصوب شد، در توییتی نوشت:

«به دسته ما خوش آمدی جو بناروک! از یک پرنده به پرنده دیگر.»

کارنامه مدیر جدید توییتر

البته هنوز مشخص نیست که بناروک در توییتر چه سمتی خواهد داشت و براساس گزارش BBC، بر عملیات‌های تجاری این شرکت متمرکز خواهد شد. نکته قابل‌توجه دیگر اینکه او پروفایل لینکدین خود را نیز به‌روزرسانی کرده است که نشان می‌دهد در دفتر نیویورک تو‌ییتر مشغول به کار خواهد شد.

بناروک در NBCUniversal به‌عنوان معاون اجرایی ارتباطات، تبلیغات و مشارکت مشغول به کار بوده و همچنین در اوایل بیشتر از 6 سال را در فیسبوک کار کرده است.

این گزارش درحالی منتشر شده که در چند وقت اخیر، تعدادی از مدیران اجرایی تو‌ییتر از سمت خود کناره‌گیری کرده‌اند تا یاکارینو با چالش‌های زیاد جدیدی مواجه باشد. اخیراً «الا ایروین»، رئیس بخش اعتماد و امنیت توییتر، استعفا خود از این شرکت را اعلام کرده بود.

از زمانی که ایلان ماسک شبکه اجتماعی تو‌ییتر را تصاحب کرد، موج عظیمی از هرج‌و‌مرج آن را فرا گرفت و بسیاری از شرکت‌های تبلیغاتی ازجمله GroupM توییتر را به‌عنوان یک پلتفرم «پرخطر» معرفی کردند و به مشتریان خود نسبت به خرید تبلیغات در آن هشدار دادند. اما پس از معرفی یاکارینو به‌عنوان مدیرعامل جدید و جانشین ماسک، همه‌چیز تغییر کرد و ماه گذشته در گزارشی گفته شده بود که بزرگ‌ترین آژانس تبلیغاتی جهان، یعنی GroupM، دیگر از این شبکه اجتماعی به‌عنوان یک پلتفرم «پرخطر» یاد نمی‌کند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی