ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

سرویس پرداخت ایکس
استراتژی رشد

ایلان ماسک: سرویس پرداخت ایکس تا اواسط سال 2024 راه‌اندازی خواهد شد

ماسک در جریان یک گفتگوی صوتی با «کتی وود» از شرکت ARK Invest این موضوع را اعلام کرده است.

جواد تاجی
نوشته شده توسط جواد تاجی | ۱ دی ۱۴۰۲ | ۱۳:۳۰

براساس مصاحبه جدید ایلان ماسک، انتظار می‌رود تا سرویس پرداخت درون‌برنامه‌ای شبکه اجتماعی ایکس در اواسط سال 2024 راه‌اندازی شود، هرچند پشتیبانی از رمزارزها توسط آن احتمالاً در زمان دیگری صورت خواهد گرفت.

ماسک در یک گفتگوی صوتی با «کتی وود» از شرکت ARK Invest گفت که انتظار دارد خدمات پرداخت ایکس تا «اواسط سال آینده» به‌طور کامل راه‌اندازی شود و این شرکت در انتظار تأیید چندین ارائه‌دهنده خدمات مالی باشد. ثروتمندترین فرد روی زمین همچنین گفت که امیدوار است پرداخت‌های درون برنامه‌ای این شبکه اجتماعی زودتر راه‌اندازی شود، اما فرآینده‌های وابسته به امور اداری این موضوع را تحت فشار قرار داده است.

مالک ایکس همچنین گفت که از هیچ مانع بازدارنده‌ای که ممکن است باعث رد‌شدن درخواست‌های این شرکت شود اطلاعی ندارد و ایکس به‌طور کلی در ارائه تمام اسناد لازم «کمی تأخیر» داشته است.

پشتیبانی از رمزارزها توسط سرویس پرداخت ایکس

بسیاری از دوست‌داران ارزهای دیجیتال در حال حاضر امیدوار هستند تا ماسک رمزارزهای مورد علاقه آن‌ها مانند دوج‌کوین یا بیت‌کوین را به سرویس پرداخت ایکس اضافه کند. با این حال، مدیرعامل تسلا تاکنون هیچ اشاره‌ای به این موضوع نکرده است.

ماسک همچنین اخیراً گفته بود که اکنون به سختی زمانی را صرف فکر کردن در مورد ارزهای دیجیتال می‌کند، اما علی‌رغم بی‌تفاوتی ظاهراً جدید او نسبت به ارزهای دیجیتال، تسلا هنوز حدود 148 میلیون دلار بیت کوین در اختیار دارد و همچنین غول خودروسازی به مشتریان خود اجازه می‌دهد تا کالاهایشان را از طریق دوج‌کوین خریداری کنند.

علاوه بر این، شرکت ساخت‌و‌ساز تونل ماسک، یعنی The Boring Company نیز به مشتریان خود اجازه داده است تا هزینه جابه‌جایی از طریق سیستم حمل‌و‌نقل لاس وگاس را با دوج‌کوین پرداخت کنند.

ماسک از زمان تصاحب توییتر و با تغییر نام آن به ایکس، به‌دنبال توسعه و ارائه اپلیکیشنی برای همه‌چیز بوده است و ارائه سرویس‌های پرداخت تنها بخشی از برنامه‌های آینده او برای این شبکه اجتماعی محسوب می‌شود.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی