ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فناوری ایران

مدیرعامل انجمن بلاک‌چین استعفای خود را پس گرفت، سپس برکنار شد

اتهاماتی علیه آشتیانی وجود داشت که هیئت مدیره پس از شنیدن توضیحات وی، تصمیم به برکناری آشتیانی گرفت.

مجتبی آستانه
نوشته شده توسط مجتبی آستانه | ۱۶ آذر ۱۴۰۲ | ۱۷:۱۶

«عباس آشتیانی»، مدیرعامل انجمن بلاکچین که 12 آذر از سمت خود استعفا کرده بود، در جلسه 15 آذر این استعفا را پس گرفته و سپس از سوی هیئت مدیره کنار گذاشته شد.

هیئت مدیره انجمن بلاکچین در جلسه فوق‌العاده 15 آذر ماه، «عباس آشتیانی» را از سمت مدیرعاملی این انجمن برکنار کرد. «امید علوی» به طور موقت عهده‌دار امور اجرایی این انجمن شده است. این اتفاق در حالی رخ داده است که استعفای آشتیانی در جلسه 12 آذرماه هیئت مدیره انجمن پذیرفته شده بود.

جلسه فوق‌العاده روز گذشته به درخواست «سپهر محمدی» برگزار شد. محمدی در این جلسه از آشتیانی خواست تا درباره شایعاتی مبنی بر دریافت مبالغی از سوی دو صرافی جهت تدوین مقالات علمی در حسابی غیر از حساب انجمن توضیح دهد. آشتیانی اما صحت این شایعات را رد و اعلام کرد این موضوع خارج از انجمن بوده است.

در ادامه اما «مهکامه شریف‌زاد» تذکراتی را به آشتیانی ابلاغ کرد. در متن این تذکرات که به تصویب هیئت مدیره رسیده است به مواردی مانند انجام فعالیت مالی بدون هماهنگی با هیئت مدیره در همپوشانی با سمت مدیرعاملی، عضویت در گروه غیر منتصب به انجمن بلاک‌چین جهت برنامه‌ریزی و مصارف کارهای رسانه‌ای بدون هماهنگی هیئت مدیره، هماهنگی با اعضای انجمن در راستای اخذ دونیت و دریافت مبالغ به حساب انجمن بدون هماهنگی با هیئت مدیره و مواردی مانند عدم شفافیت و اطلاع‌رسانی به موقع یا به خطر انداختن ساختار انجمن و هیئت مدیره از منظر اعتباری و اجرایی اشاره شده است.

پس از این تذکرها، آشتیانی استعفای خود را پس گرفته و توضیحاتی را در این باره ارائه کرد. در نهایت نیز هیئت مدیره با توجه به دلایل ذکر شده، عزل آشتیانی از سمت خود را تصویب کرد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی