ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فناوری ایران

هدیه روزهای رایتلی به مشترکین رایتل به سقف ۱۰۰ گیگابایت رسید

رایتل با اعلام اینکه هدیه روزهای رایتلی به مشترکین این اپراتور در تابستان ادامه خواهد داشت، از افزایش سقف اینترنت هدیه رایتل به 100 گیگابایت خبر داد. به گزارش روابط عمومی رایتل، این اپراتور به ...

شیدا ملکی
نوشته شده توسط شیدا ملکی | ۱ تیر ۱۴۰۱ | ۱۲:۲۱

رایتل با اعلام اینکه هدیه روزهای رایتلی به مشترکین این اپراتور در تابستان ادامه خواهد داشت، از افزایش سقف اینترنت هدیه رایتل به 100 گیگابایت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی رایتل، این اپراتور به منظور ایجاد حس مثبت و افزایش رضایتمندی مشترکین، کاربران رایتل می‌توانند یک روز در هر هفته از طریق طرح روزهای رایتلی، هدایای جذابی را دریافت کنند.

رایتل هم در راستای همین موضوع اعلام کرده که با شروع تابستان سقف اینترنت هدیه این طرح از 30 گیگابایت به 100 گیگابایت افزایش یافت. بنابراین تمامی مشترکین می‌توانند هر هفته با ورود به اپلیکیشن رایتل من از 200 مگابایت تا 100 گیگابایت اینترنت هدیه دریافت کنند.

این هدایا به شکل تصادفی اختصاص داده می‌شود و مهلت استفاده از تمامی بسته‌ها صرفا 24 ساعت است.

رایتل پیش از این هم اعلام کرده بود کاربران به منظور بهره‌مندی از هدایای طرح روزهای رایتلی، لازم است سیم‌کارتشان، فعال باشد. بنابراین اگر سیم‌کارت دائمی شما به دلیل بدهی و سیم‌کارت اعتباری شما به دلیل عدم وجود اعتبار ریالی، مسدود شده باشد با پرداخت بدهی یا خرید شارژ، نسبت به فعال‌سازی سیم‌کارت اقدام کنید.

شروع تابستان و اینترنت هدیه رایتل

همچنین کاربران سیم‌کارت‌های رایتل می‌توانند به منظور کسب اطلاع از وضعیت سیم‌کارت به صفحه استعلام وضعیت سیم‌کارت در سایت رایتل مراجعه کنند و یا از طریق اپلیکیشن رایتل من و کد دستوری 211 وضعیت سیم‌کارت خود را پیگیری کنند.

البته کاربران سیم‌کارت‌های رایتل که از هدیه‌های تابستانی رایتل من استفاده می‌کنند باید به دو نکته مهم توجه داشته باشند. نخست اینکه هر شماره در طول هفته فقط یک بار امکان استفاده از هدیه رایتل را دارد و دوم اینکه تا زمان منقضی شدن بسته دریافتی امکان دریافت بسته دیگری وجود ندارد.

با شروع فصل تابستان و استفاده بیشتر از اینترنت به منظور سرگرمی و ارتباطات بیشتر افراد با یکدیگر این امکان رایتل فضای مقرون به صرفه‌ای را برای کاربران ایجاد کرده است. از همین رو دارندگان سیم‌کارت‌های رایتل می‌توانند برای دریافت هدیه از طریق اپلیکیشن رایتل من اقدام کنند. همچنین به‌منظور خرید شارژ رایتل برای دیگران می‌توانید از فروشگاه رایتل یا برنامه‌های پرداخت آنلاین اقدام کنید.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی