ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

پیش‌فروش دنا پلاس
قیمت و شرایط فروش خودرو

شرایط پیش‌فروش دنا پلاس دنده‌ای شش سرعته اعلام شد [تیر 1403]

ایران‌خودرو با انتشار یک بخشنامه جدید، شرایط پیش‌فروش دنا پلاس دنده‌ای با گیربکس شش سرعته را برای تیرماه 1403 اعلام کرد.

مرتضی قانع
نوشته شده توسط مرتضی قانع | ۴ تیر ۱۴۰۳ | ۱۰:۱۵

ایران‌خودرو با انتشار بخشنامه جدیدی، شرایط پیش‌فروش دنا پلاس دنده‌ای با گیربکس شش‌سرعته را برای تیرماه 1403 اعلام کرد. براساس بخشنامه ایران‌خودرو، دنا پلاس دنده‌ای با موعد تحویل بهمن و اسفند سال جاری به متقاضیان عرضه شده است.

متقاضیان خرید دنا پلاس شش‌سرعته دنده‌ای با موعد تحویل تابستان 1403 در قالب سامانه یکپارچه، می‌توانند از این شرایط استفاده کنند. ایران‌خودرو به متقاضیان 10 روز فرصت داده است با تکمیل وجه، ثبت‌نامشان را قطعی کنند. مشتریان برای تکمیل وجه نیز باید به سایت فروش اینترنتی محصولات ایران‌خودرو مراجعه کنند. ایران‌خودرو برای متقاضیان خرید دنا پلاس دنده‌ای پیامک اطلاع‌رسانی ارسال کرده است. پس از ارسال پیامک، این بخشنامه روی سایت ایران‌خودرو فعال شده است.

شرایط پیش‌فروش دنا پلاس دنده‌ای، تیر 1403:

خودرورنگ‌های موجودتحویل بهمن 1403تحویل اسفند 1403
دناپلاس EF7P شش سرعتهسفید، مشکی، نقره‌ای تیتانیوم، خاکستری، نقره‌ای متالیکپیش‌پرداخت: 2,791,725,000پیش‌پرداخت: 2,512,552,000
پیش‌فروش دنا پلاس

دنا پلاس دنده‌ای شش‌سرعته، تیپ جدید این خودرو است و می‌توان گفت جایگزین دنا بورسی شده است. اصطلاح دنا پلاس بورسی برای نسخه‌های خاصی از دنا به کار می‌رود که طی سال 1401، در بورس کالا عرضه شدند. این خودروها رینگ آلیاژی نداشتند و چند آپشن دیگر نیز از روی آن‌ها حذف شده بود.

درحال‌حاضر، دنا پلاس دنده‌ای شش‌سرعته تیپ پایه خانواده محصولات دنا پلاس به شمار می‌رود. قیمت این خودرو 558 میلیون و 150 هزار تومان اعلام شده است. البته این نرخ رسمی کارخانه است. برای خرید دنا پلاس دنده‌ای از بازار آزاد باید 820 میلیون تومان کنار بگذارید.

گیربکس شش دنده به‌کاررفته در دنا پلاس نخستین‌ بار روی رانا پلاس پانوراما نصب شد. پس از مشاهده بازخورد مثبت مشتریان، ایران‌خودرو این گیربکس را روی محصولات دیگری، ازجمله تارا و دنا پلاس، نیز نصب کرده است. استفاده از این گیربکس هنگام حرکت در سرعت‌ بالا دور موتور را کاهش می‌دهد. کاهش دور موتور، باعث کاهش استهلاک پیشرانه و همچنین صرفه‌جویی در مصرف سوخت می‌شود.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی