ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

پیش فروش لاماری ایما
قیمت و شرایط فروش خودرو

شرایط پیش فروش لاماری ایما اعلام شد + جدول اسفند 1402

شرکت آرین موتور شرایط پیش فروش لاماری ایما را ویژه متقاضیان جدید این خودرو در سامانه یکپارچه اعلام کرد.

مرتضی قانع
نوشته شده توسط مرتضی قانع | ۶ اسفند ۱۴۰۲ | ۱۷:۳۰

شرکت آرین موتور شرایط پیش فروش لاماری ایما را ویژه متقاضیان جدید این خودرو در سامانه یکپارچه اعلام کرد. این خودرو مدتی پیش در جریان مرحله دوم به متقاضیان جدید عرضه شده بود و مشتریان قادر به انتخاب آن بودند. اکنون آرین موتور مشتریان خود را برای ارائه پیش‌پرداخت و تکمیل ثبت‌نام فراخوان کرده است.

متقاضیان آرین موتور از ساعت ۱۰ صبح روز سه‌شنبه مورخ ۸ اسفندماه تا پایان روز یکشنبه سیزدهم اسفندماه ۱۴۰۲ فرصت دارند برای ثبت‌نام لاماری ایما و ارائه پیش‌پرداخت به وب‌سایت فروش اینترنتی این شرکت مراجعه کنند. همچنین نوبت ثبت نام سایر مشتریان در سایت فروش آرین موتور درج شده است.

شرایط فروش لاماری ایما در اسفند 1402، از نوع پیش‌فروش است. طی این بخشنامه خودروها با موعد تحویل 120 روز کاری به مشتریان تحویل داده می‌شوند. قیمت خودروها در این بخشنامه غیرقطعی است و در زمان تحویل خودرو به مشتریان مشخص خواهد شد. سود مشارکت، سود انصراف و جریمه تأخیر نیز برای مشتریان آرین‌موتور در نظر گرفته شده است.

شرایط پیش فروش لاماری ایما،‌ اسفند 1402:

خودروپیش پرداخترنگ‌های موجودموعد تحویلسود مشارکتسود انصرافجریمه تاخیر
لاماری ایما715,500,000سفید، مشکی، سبز، خاکستری و قرمز120 روز کاری۹ درصد سالیانه۶ درصد سالیانه۲۱ درصد سالیانه

قیمت پیش‌پرداخت خودرو در این بخشنامه براساس قیمت فعلی لاماری ایما تعیین شده است. بنابراین تا زمان تحویل این خودرو در شش ماه دیگر (120 روز کاری) قیمت نهایی این کراس‌اوور قطعا افزایش خواهد یافت.

پیش فروش لاماری ایما

لاماری ایما درحال‌حاضر یکی از موفق‌ترین کراس‌اوورهای کوچک بازار محسوب می‌شود. این خودرو به‌دلیل طراحی ظاهری جذاب و همچنین قیمت کمتر نسبت به سایر نسخه‌ها، موفق شده است تا فروش قابل قبولی را طی سال 1402 تجربه کند. فونیکس FX و تیگو 7 پرو پرمیوم، دو رقیب جدی لاماری ایما در بازار ایران هستند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی