ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

قیمت سوزوکی بالنو
قیمت و شرایط فروش خودرو

قیمت سوزوکی بالنو و سه خودروی GAC اعلام شد + جدول بهمن‌ماه 1402

شرکت راساموتور، واردکننده محصولات سوزوکی و GAC، قیمت سوزوکی بالنو و سه خودروی GAC را اعلام کرد.

مرتضی قانع
نوشته شده توسط مرتضی قانع | ۲۹ بهمن ۱۴۰۲ | ۱۵:۱۵

شرکت راساموتور، واردکننده محصولات سوزوکی و GAC، قیمت سوزوکی بالنو و سه خودروی GAC را اعلام کرد. در جدول قیمت اعلام‌شده توسط این شرکت، علاوه بر سوزوکی بالنو، قیمت جی‌ای‌سی امپو، جی‌ای‌سی امکو و جی‌ای‌سی GS3‌ نیز اعلام شده است. این نرخ‌ها برای بهمن‌ماه 1402 هستند و امکان دارد در سال آینده بهای این خودروها تغییر کند. راساموتور علاوه بر سوزوکی بالنو، چند محصول دیگر از برند سوزوکی را نیز به بازار ایران عرضه خواهد کرد.

جدول قیمت سوزوکی بالنو و خودروهای GAC، بهمن‌ماه 1402:

خودروقیمت
سوزوکی بالنو1,505,000,000
جی‌ای‌سی امپو2,050,000,000
جی‌ای‌سی امکو2,250,000,000
جی‌ای‌سی GS3‌1,870,000,000

سوزوکی بالنو به‌دلیل برند معتبر و ژاپنی خود، توجهات بیشتری را نسبت به سایر خودروهای وارداتی جلب می‌کند. بااین‌حال، می‌توان گفت که جذاب‌ترین خودروی این جدول برای خودرودوستان، جی‌ای‌سی امپو خواهد بود. این خودرو یک سدان اسپرت چینی است که به کیت اگزوز مجهز شده. جی‌ای‌سی امپو به مدهای رانندگی مختلفی مجهز شده است و در هر حالت، صدای متفاوتی از اگزوزهای آن خارج می‌شود. جی‌ای‌سی امپو در بازار ایران با خودروهایی نظیر کی‌ام‌سی J7 و فونیکس آریزو 6 جی‌تی رقابت خواهد کرد.

جی‌ای‌سی امکو

گران‌ترین خودروی این لیست، یعنی جی‌ای‌سی امکو، یک کراس‌اوور کوچک با ظاهری آینده‌نگرانه است. این خودرو با انبوهی از کراس‌اوورهای کوچک مونتاژی در بازار ایران روبه‌روست که اکثر آن‌ها قیمتی در حدود 1.5 میلیارد تومان دارند. هایما 8S، لاماری ایما و تیگو 7 پرو برخی از رقبای جی‌ای‌سی امکو هستند. این خودروها از نظر مشخصات فنی و امکانات رفاهی در وضعیت مشابهی قرار می‌گیرند، ازاین‌رو اختلاف قیمت جی‌ای‌سی امکو برای گروه بزرگی از مشتریان توجیه‌ناپذیر خواهد بود.

درنهایت آخرین محصول برند GAC برای مشتریان ایرانی، کراس‌اوور جمع‌وجور جی‌ای‌سی GS3 است. این خودرو در رده محصولاتی همچون هایما S5، ام‌وی‌ام X55 پرو یا جک S5‌ قرار می‌گیرد. بااین‌حال همانند جی‌ای‌سی امکو، شاهد اختلاف قابل‌توجهی بین کراس‌اوور وارداتی و مونتاژی چینی هستیم.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی