ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

شرایط فروش کوییک GX
قیمت و شرایط فروش خودرو

شرایط فروش کوییک GX از سوی سایپا اعلام شد + جدول آبان‌ماه 1402

شرایط فروش کوییک GX ویژه متقاضیان خرید این خودرو در مرحله دوم سامانه یکپارچه است که اکنون در اختیار متقاضیان قرار دارد.

مرتضی قانع
نوشته شده توسط مرتضی قانع | ۲ آبان ۱۴۰۲ | ۱۵:۰۰

کوییک GX یکی از محصولات جدید سایپا است که قیمت آن به همراه سایر خودروهای جدید این شرکت در شهریورماه 1402 از سوی شورای رقابت مشخص شد. اکنون که یک ماه از تعیین قیمت کوییک GX می‌گذرد، شرایط فروش این خودرو نیز منتشر شده است. بخشنامه فروش کوییک GX ویژه متقاضیان خرید این خودرو در مرحله دوم سامانه یکپارچه است.

متقاضیان خرید کوییک GX از سامانه یکپارچه که در گروه اولویت بهار 1403 قرار می‌گیرند، مشمول این شرایط هستند. سایپا برای این گروه از متقاضیان پیامک اطلاع‌رسانی ارسال کرده است تا نسبت به واریز وجه و ثبت‌نام اقدام کنند. کوییک GX نسخه بهینه کوییک است که از مدل جدید پیشرانه M15 بهره می‌برد. این پیشرانه در دو محصول جدید سایپا، یعنی اطلس و سهند نیز به‌کار گرفته شده است. ساینا GX‌ نیز از همین پیشرانه بهره می‌برد.

شرایط فروش کوییک GX ویژه مهر و آبان 1402:

خودروپیش‌پرداختموعد تحویل
کوییک GX170 میلیون توماناردیبهشت و خرداد 1403

شرایط فروش کوییک GX از نوع پیش‌فروش است که در آن قیمت خودرو مشخص نیست و زمان تحویل خودرو نیز به چند ماه آینده موکول شده است. پیش‌پرداخت لازم برای شرکت در شرایط فروش سایپا 170 میلیون تومان اعلام شده و درحال‌حاضر قیمت کوییک GX نسخه R از سوی سایپا معادل 370 میلیون تومان اعلام شده است. ساینا GX نیز 326 میلیون تومان قیمت دارد. بنابراین می‌توان گفت که قیمت کوییک GX ساده درحال‌حاضر حدود 340 میلیون تومان است.

موعد تحویل خودروها در شرایط فروش کوییک GX، اردیبهشت و خرداد 1403 اعلام شده. اگر ملاحظات اقتصادی مانند تورم و افزایش قیمت خودروها در فواصل زمانی سه‌ماهه را حساب کنیم، قیمت کوییک GX برای مشتریان در زمان تسویه بیش از 400 میلیون تومان خواهد بود. بنابراین بعید به‌نظر می‌رسد که با توجه به شرایط بازار خودرو، متقاضیان از بخشنامه‌های پیش‌فروش سایپا با موعد تحویل طولانی‌مدت استقبال کنند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی