ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

شرایط فروش آریسان 2
قیمت و شرایط فروش خودرو

شرایط فروش آریسان 2 با تحویل فوری اعلام شد + جدول شهریورماه 1402

شرایط فروش آریسان 2 از شنبه، چهارم شهریورماه 1402، آغاز می‌شود و تا آخرین روز کاری همان هفته (نهم تیرماه) برقرار خواهد بود.

مرتضی قانع
نوشته شده توسط مرتضی قانع | ۳ شهریور ۱۴۰۲ | ۱۱:۱۵

بازار خودروهای تجاری، یعنی وانت‌ها و پیکاپ‌ها شرایط عجیبی را تجربه می‌کند. این بخش از بازار تحت تسلط شورای رقابت نیست و به همین دلیل برخی وانت‌ها با قیمتی ارزان‌تر از کارخانه در بازار به فروش می‌رسند. یکی از این وانت‌ها آریسان 2 است. کاهش فاصله قیمتی این خودرو سبب شده که ایران‌خودرو به‌صورت پی‌درپی شرایط فروش آریسان 2 را اعلام کند.

در این شرایط فروش، قیمت وانت آریسان دو معادل 383 میلیون و 30 هزار تومان اعلام شده است. مشتریان می‌توانند این وانت را در رنگ‌های نقره‌ای، خاکستری متالیک و مشکی متالیک سفارش دهند. رنگ سفید که یکی از رنگ‌های محبوب در بین وانت‌های اقتصادی بازار ازجمله آریسان و وانت پراید (سایپا 151) محسوب می‌شود، تاکنون برای آریسان 2 در نظر گرفته نشده است.

موعد تحویل وانت‌ها در بخشنامه فروش ایران‌خودرو، 30 روز اعلام شده است. این بخشنامه از ساعت 11 صبح روز شنبه، چهارم شهریورماه 1402، روی سایت فروش اینترنتی ایران‌خودرو در دسترس متقاضیان قرار خواهد گرفت. شرایط فروش آریسان 2 تا پایان همان هفته یعنی پنجشنبه، نهم شهریورماه، در اختیار متقاضیان خواهد بود.

شرایط فروش آریسان 2 ویژه شهریورماه 1402:

شرایط فروش آریسان 2

با توجه به اینکه ایران‌خودرو در فاصله زمانی کوتاهی بخشنامه فروش آریسان دو را تکرار کرده است، احتمال دارد این شرایط بازهم مورد پذیرش مشتریان قرار نگیرد. درحال‌حاضر مصرف‌کنندگان می‌توانند با پرداخت 379 میلیون تومان، آریسان 2 را به‌صورت نقدی و با تحویل یک‌روزه از بازار خریداری کنند. به عبارت دیگر، اکنون آریسان 2 با نرخی ارزان‌تر از کارخانه و بدون نیاز به انتظار 30 روزه، در بازار فروخته می‌شود. بدیهی است پس از حذف سازوکارهای شورای رقابت و آزادسازی قیمت خودرو، چنین سرنوشتی در انتظار بسیاری از خودروهای داخلی خواهد بود.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی