شارژر ضدعفونی کننده موبایل [رپورتاژ‌ آگهی]

شارژر ضدعفونی کننده موبایل [رپورتاژ‌ آگهی]

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

امروزه استفاده از تلفن همراه به عنوان یک وسیله ضروری در زندگی روزمره بشر پذیرفته شده و میزان استفاده از آن به واسطه کاربردهای متنوع و مختلف آن روز به روز افزایش می یابد.

تقریبا حدود ۷۰ درصد از خانم ها از دور بودن از موبایل خود هراس دارند و ۶۶ درصد از مردم قبل از خواب حتماً موبایل خود را چک می کنند. میزان نوموفوبیا یا ترس دور بودن از موبایل در بین سنین ۲۴-۱۸ سال ۷۷ درصد است و ۷۲ درصد از مردم جهان نمی توانند بیش از ۱۵۰ سانتی متر مربع از موبایل خود فاصله داشته باشند.

infographic

از طرف دیگر دانشمندان میزان آلودگی تلفن همراه را به مراتب آلوده تر از کثیف ترین سطوح اطراف محل زیست انسان یعنی توالت گزارش کرده اند. همه این ها اهمیت تمیز کردن تلفن همراه را صد چندان نموده است. اما از آنجا که این وسیله الکترونیکی قابل شستشو نیست و دستمال ها یا اسپری های معرفی شده برابر تحقیقات بعمل آمده اثربخشی چندانی را از خود نشان نداده اند، بنابراین استفاده از اشعه UV یا ماوراء بنفش به کمک میکروب کشی تلفن همراه آمده است.

3

بر اساس اطلاعات منتشر شده در سایت سنیتایزر به تازگی دستگاهی با نام سنیتایزر تلفن همراه معرفی شده است که قادر به از بین بردن الودگی های تلفن همراه است.

این دستگاه با تابش اشعه ماوراء بنفش یا همان uv-c با طول موج ۲۵۳ نانومتر در مدت ۶ دقیقه باعث از بین بردن میکروبها به میزان ۹۹.۹ درصد می شود.

4

دستگاه سنیتایزر به گونه ای طراحی شده که علاوه بر تلفن همراه وسایلی نظیر ساعت مچی، عینک، سمعک، سکه و... را می تواند ضد عفونی کند.

5

قابلیت شارژ تلفن همراه نیز یکی دیگر از مزیتهای این دستگاه است. در همین زمینه پیش بینی می شود به دلیل علت نگرانی جامعه در خصوص آلودگی های تلفن همراه، دستگاه سنیتایزر، جایگزین شارژر های فعلی شود.

سنیتایزر دستگاه ضد عفونی کننده، یک هدیه تبلیغاتی خاص جایگزین هدایای تبلیغاتی پرستیژی مرسوم:

  • ضدعفونی کننده
  • شارژر
  • خوشبو کننده

جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید به وبسایت سنیتایزر مراجعه نمایید.

www.sanitizer.ir

۰۲۱۶۶۴۰۰۰۶۴

ویجیاتو

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato