خدماتی نوین برای موبایل های آیفون در ایران [رپورتاژ آگهی]

خدماتی نوین برای موبایل های آیفون در ایران [رپورتاژ آگهی]

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

بیمه رایگان سه ماهه

برای اولین بار در ایران آیفیکس به همه کسانی که از مدل های مختلف آیفون استفاده مینمایند بیمه رایگان تعمیرات ارائه میدهد. این بیمه شامل کلیه تعمیراتی میشود که در محل مشتریان قابل انجام باشد. از جمله مهمترین خرابی هایی که به صورت عام برای خیلی از صاحبین تلفن های هوشمند از جمله آیفون اتفاق می افتد شکستن صفحه موبایل و یا خرابی باطری بوده که علت عمده آن استفاده آگاهانه یا نا آگاهانه از کابل های شارژ غیر استاندارد است. آیفیکس با توجه به این موضوع و با توجه به شناخت بازار, برای تعمیر این مشکلات با قیمتی مناسب اقدام به واردات قطعات با کیفیت نموده است و با حذف واسطه های متعدد در مورد قطعات و با انجام تعمیرات به صورت حرفه ای توسط کادر فنی و تعمیراتی خود در محل مشتریان توانسته هزینه های سربار را کاهش داده و در نتیجه قیمت های مناسبی را به مشتریان خود ارائه نماید.

علاوه بر قیمت مناسب با توجه به امکانات و توانایی آیفیکس , روش نوینی برای بیمه ارائه شده است که تا ۱۵ درصد مبلغ تعمیرات را مراجعین می توانند با عضویت در وبسایت بیمه نمایند و به مدت ۳ ماه از تاریخ عضویت در صورت خرابی موبایل از مبلغ نهایی هزینه تعمیر ۱۵ درصد آنرا پرداخت ننمایند.

اگر شما هم تلفن هوشمند آیفون دارید می توانید با عضویت در سامانه ثبت نام از بیمه تعمیر موبایل که ارزش آن ۲۵۰۰۰ تومان است به مدت محدود به رایگان بهره مند شوید.

نکته: تعمیر موبایل فعلا فقط در شهر تهران امکان پذیر است و به زودی در سراسر ایران این روش پیاده سازی خواهد شد.

تعمیر موبایل در محل

اگر موبایل شما آسیب دیده باشد, فارغ از آنکه در سایت عضو شده باشید و یا خیر آیفیکس تعمیر را در محل شما انجام میدهد. برای اینکار فقط کافی است وارد سایت آیفیکس به آدرس http://iPhix.ir شوید و فرم مربوطه را از قسمت سفارش تعمیر تکمیل نمایید. بعد از تکمیل فرم کارشناسان ما با شما تماس میگیرند و قیمت نهایی هزینه تعمیر موبایل شما را اعلام مینمایند. در صورت پذیرش این قیمت توسط شما تعمیرکاران متخصص ما به محل مورد نیاز شما (منزل, محل کار, لابی ساختمان و یا ...) می آیند و تعمیر را پیش چشم شما انجام میدهند. در این روش چند فایده عمده وجود دارد:

  • اطلاعات شخصی شما سرقت نمیشود و یا هیچ شخص دیگری به آن در طول تعمیر دسترسی پیدا نمیکند.
  • قطعات استفاده شده در طول تعمیرات را میبینید و از کیفیت قطعه مطلع میشوید و میدانید از قطعات دست دوم در تعمیر موبایل شما استفاده نشده است.
  • پس از تعمیر موبایل شما کلیه عملکردها چک میشود و شما شاهد چک شدن این قطعات خواهید بود.

ضمانت قطعات

کلیه قطعات آیفیکس دارای ۳ ماه گارانتی تعویض می شوند و در صورتی که قطعه از کار بیافتند و یا عملکرد مناسبی نداشته باشد در طول ۳ ماه از تاریخ تعمیر میتوانید به رایگان درخواست تعمیر مجدد بدهید. در صورتی که شما نیز از سایر شهرها مایل به همکاری با آیفیکس هستید با ما در قسمت همکاری با آیفیکس در آدرس http://iphix.ir تماس بگیرید.

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato