ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

رپورتاژ آگهی

چرا باید از نرم افزار CRM پارمیس استفاده کنیم؟

با رشد کسب و کارها، امکان نادیده گرفتن خواسته های مشتریان سابق و قدیمی افزایش می یابد. ممکن است در انبوه مشتریان بازار هدف، ارتباط با برخی از مشتریان ضعیف باشد و در عمل مشتری ...

واحد تبلیغات
نوشته شده توسط واحد تبلیغات | ۲۴ بهمن ۱۴۰۱ | ۱۴:۳۰

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

با رشد کسب و کارها، امکان نادیده گرفتن خواسته های مشتریان سابق و قدیمی افزایش می یابد. ممکن است در انبوه مشتریان بازار هدف، ارتباط با برخی از مشتریان ضعیف باشد و در عمل مشتری بالقوه به سمت رقبا گرایش پیدا کند.

با نرم افزار CRM پارمیس حفظ یک رابطه پایدار و هدفمند (همراه با آگاهی از تاریخچه مشتری در جهت دستیابی به اهداف شرکت و جلب رضایت مشتری)، می تواند مشتریان فعلی کسب و کار شما را به مشتریان وفادار کسب و کار شما تبدیل کند.

مزایا نرم افزار حقوق و دستمزد پارمیس

یکی از مزایای نرم افزار حقوق و دستمزد استار پارمیس امکان مدیریت گروهی دریافتی ها و حکم های حقوقی است. استفاده از این عملکرد به شما کمک می کند تا حجم زیادی از وظایف مربوط به حقوق کارکنان بخش ها و کارگاه های مختلف را در کمترین زمان ممکن انجام دهید.

از طرفی، محاسبه دقیق دستمزدها و حقوق با نرم افزار حقوق و دستمزد، اعتماد بین تیم مدیریت و کارکنان شرکت را افزایش می دهد. این روحیه مثبت بدون شک تاثیر مستقیمی بر بهره وری افراد شاغل در کسب و کارشان خواهد داشت.

علاوه بر تهیه و دسترسی به گزارش های مدیریتی، برای مدیران هر رشته ای حائز اهمیت است. تعداد کارکنان، مبلغ پرداختی به کارکنان و کارایی عملکرد آنها در رابطه با ساعات کاری یک واحد و غیره را بدانید.

نرم افزار حقوق و دستمزد پارمیس به عنوان یکی از زیر سیستم های راه حل و مدیریت یکپارچه مالی پارمیس استار می تواند نقش موثری در مدیریت هزینه های تولید و تعیین بهای تمام شده کالا داشته باشد. محاسبه حقوق کارکنان به عنوان یکی از هزینه های عمومی در فرآیند تولید از اهمیت بالایی برخوردار است.

اتصال یکپارچه نرم افزار حقوق و دستمزد با نرم افزارهای انبار، تولید، بازرگانی، این امکان را به شرکت های تولیدی، تجاری و خدماتی می دهد تا تمامی واحدهای خود را به صورت یکپارچه مدیریت کنند. امکان سفارش پرداخت و پشتیبانی از انواع پرداخت (پرداخت در دوره های مختلف) از دیگر امکانات کاربردی نرم افزار حقوق و دستمزد می باشد.

نرم افزار حسابداری تولیدی پارمیس

فناوری اطلاعات پارمیس با چندین سال سابقه در زمینه طراحی و ارائه نرم افزار حسابداری تولیدی و آشنایی کامل با نیازهای کسب و کارهای مختلف، با طراحی انواع نرم افزارهای حسابداری به دنبال پاسخی مناسب برای تمامی نیازهای کسب و کار می باشد.

در نرم افزار حسابداری تولیدی پارمیس پرو نسخه تولیدی سعی شده است امکانات و قابلیت های لازم برای حسابداری این نوع شرکت ها با در نظر گرفتن تمامی ابعاد کاری شرکت های تولیدی طراحی شود.

در نسخه تولیدی پارمیس پرو که برای مشاغل کوچک و متوسط طراحی شده است، امکان تعریف کالاهای مصرفی و تعیین فرمول ساخت با جزئیات لازم وجود دارد. علاوه بر مدیریت سفارشات و هزینه ها در این نسخه، امکان پیش بینی سفارشات و در نتیجه مدیریت موجودی کالاهای مصرفی وجود دارد.

کلیه اطلاعات مورد نیاز حسابدار در قسمت مدیریت هزینه کالاهای ساخته شده در نظر گرفته می شود. بهترین نرم افزار حسابداری تولیدی شرکت های تولیدی پارمیس با در نظر گرفتن تمامی نیازهای امروز شرکت های تولیدی و نیاز به همکاری با سایر شرکت ها در قالب عقد قرارداد با هدف کاهش هزینه های تولید محصول، قابلیت تعریف پیمانکاران و ثبت حسابداری داده های مربوط به هر پیمانکار برای شرکت های تولیدی در نظر گرفته شده است.

یکی از مهم ترین داده ها در بحث تولید، میزان ضایعات حاصل از تولید است. همانطور که می دانید برخی از ضایعات را می توان در خط تولید محصولات استفاده کرد، اما برخی دیگر را نمی توان استفاده کرد و یا می توان از آنها به عنوان مواد اولیه در مشاغل دیگر استفاده کرد.

محصولات پارمیس در زمینه نرم افزار حسابداری تولیدی پاسخگوی تمامی نیازهای انواع شرکت های تولیدی در هر اندازه است. تنوع محصولات پارمیس و همچنین کارایی این محصولات، نرم افزار این شرکت را به بهترین نرم افزار تولیدی تبدیل کرده است. پارمیس پرو گزینه مناسبی برای کارگاه ها و شرکت های تولیدی کوچک و متوسط است که قابلیت های بی شماری را در اختیار شما قرار می دهد.

سیستم ذخیره سازی قدرتمند، تولید و تولید ایمن برای خطوط تولید نیازمند برون سپاری محصول، امکان تعریف ایستگاه های تولید و محاسبه بهای تمام شده کالا تنها بخشی از ویژگی های نرم افزار حسابداری تولیدی پارمیس پرو می باشد.

اما اگر در تجارت خود از خطوط تولید با چندین BOM برای کالاها استفاده می کنید و یا اگر تولید شما در واحدهای تولیدی دوردست جغرافیایی انجام می شود، استفاده از محصول تلفیقی پارمیس استار را به شما توصیه می کنیم.

نرم افزار قدرتمند پارمیس استار با بیش از 20 زیر سیستم شامل تولید و بهای تمام شده کالا، حقوق و دستمزد جامع و کامل، نرم افزار پیشرفته انبار، بازرگانی خارجی و داخلی برای تامین کالا، نرم افزار تسهیلات، سازمان همراه برای مدیریت نمایندگی های فروش و سفارشات B2B و بسیاری امکانات دیگر، راه حلی یکپارچه و قدرتمند را در اختیار شما قرار می دهد.

امکانات نرم افزار CRM پارمیس

نرم افزار CRM (مدیریت ارتباط با مشتری) پارمیس با ارتباط یکپارچه با سیستم های بازرگانی، انبار، پشتیبانی، حسابداری، خزانه داری و کلیه زیر سیستم های پارمیس استار به شما کمک می کند تا در هر مرحله از جریان فروش، اطلاعات و امکاناتی را ارائه دهید و به مشتریان خدمات ارائه دهید. برای جلب رضایت مشتری باید دسترسی داشته باشید.

برای دستیابی به این اهداف، مدیریت ارتباط با مشتریان و اطلاع از اقدامات انجام شده برای هر مشتری، پیگیری درخواست های مشتریان، نرم افزار CRM، ادغام بخش های مختلف (انبار، پشتیبانی، خدمات پس از فروش و ...) با واحد فروش است. نقش کلیدی دارند.

• امکان ارجاع فعالیت ها به سایر کاربران

• امکان ارسال و دریافت بلیط

• امکان گزارش فعالیت ها بر اساس تاریخ، مشتری

• امکان جستجوی مشتریان بر اساس نام، نام خانوادگی، کد شخصی، شماره تلفن ثابت، شماره تلفن همراه

• امکان نمایش و انتخاب محصولات معرفی شده در نرم افزار

• امکان معرفی اشخاص حقیقی و حقوقی

• امکان معرفی کاربر

• امکان تنظیم دسترسی برای کاربران

• امکان معرفی فعالیت های مختلف

• امکان نمایش مشخصات مشتریان

• امکان ثبت انواع پیوست ها (ورد، پی دی اف، اکسل و غیره)

• امکان تشکیل جلسه

• امکان ایجاد رویه هایی مانند فرصت های فروش و غیره.

• قابلیت ضبط یادآوری

جمع بندی

هر کسب و کاری در هر حرفه و اندازه ای و با توجه به نوع فعالیتی که دارد نیازهای منحصر به فردی به نرم افزار حسابداری تولیدی، نرم افزار حقوق و دستمزد و نرم افزار CRM دارد.

برای خرید هر کدام از نرم افزارهای حسابداری می‌توانید به سایت www.ParmisIT.comمراجعه کنید و یا با شماره تلفن 02187758 تماس حاصل فرمایید.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی