رفع مشکل آنتن دهی Wi-Fi در نقاط کور [رپورتاژ آگهی]

رفع مشکل آنتن دهی Wi-Fi در نقاط کور [رپورتاژ آگهی]

رفع مشکل آنتن دهی Wi-Fi در نقاط کور [رپورتاژ آگهی]

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

به تازگی کمپانی "تی‌پی‌لینک" که حالا دیگر رتبه اول تولید تجهیزات شبکه را در جهان دارد، محصول نوآورانه ‌ای را معرفی کرده  که مشکل اغلب کاربران در مواجهه با ضعیف بودن سیگنال وای‌ فای را برطرف می‌کند.

یکی از مشکلاتی که معمولا کاربران اینترنت در حوزه شبکه های کوچک خانگی (SOHO) با آن مواجه هستند، مسئله‌ی سیگنال‌های ضعیف Wi-Fi در محیط های بسته و تودرتو همچون دفترکار و خانه است.

تی‌پی‌لینک برای رفع این مشکل محصول جدیدی را با نام TL-WA850RE معرفی کرده، که در حقیقت یک گسترش دهنده و تقویت کننده سیگنال مودم و روتر است.

کاربران در اغلب موارد در مواجهه با ضعیف بودن سیگنال Wi-Fi با راه حل های پر هزینه و زمان گیر روبرو می شوند. داشتن چنین محصولی که بتواند با هزینه پایین تر، سیگنال منظم ، قدرتمند و با پوشش گسترده  را در جای جای محل کار و یا خانه در اختیارشان قراردهد را می‌توان راه حل منطقی تری دانست.

معمولا این دست مشکلات ،کاربران را به تکاپوی تعویض مودم وحتی فراتر از آن به فکر تغییر دکوراسیون داخلی می ‌اندازد.

اما استفاده از این محصول می‌تواند در کنار صرفه جویی در هزینه های مالی تعویض مودم یا روتر و همچنین تغییر ساختار محیط فیزیکی، کاربر را از داشتن حداکثر سیگنال با دسترسی به نقاط کور بهره مند کند.

"این تقویت کننده‌‌ی وای فای علاوه بر اتصال به مودم های تی‌پی لینک، قابلیت اتصال به تمامی مودم های استاندارد شبکه موجود در بازار را نیز دارد."

این محصول با طراحی زیبا  و  منحصر بفرد  و با قابلیت  نصب راحت و اتصال Plug & Play (اتصال با فشردن یک دکمه)  به مودم می تواند تمامی نقاط کور منزل و یا محل کار را پوشش دهد و تنها کافی است به یک پریز برق متصل شود و با زدن یک دکمه به مودم اصلی متصل شود.

بر روی این محصول نشانگرهای هوشمندی قرارگرفته است که به منظور اطمینان از کیفیت اتصال تعبیه شده اند.  با مشاهده‌ی حداقل ۳ نشانگر آبی بر روی این دستگاه می توان اطمینان یافت که سیگنال‌های Wi-Fi در تمام نقاط منزل یا دفترکار در بهترین وضعیت خود هستند.

بد نیست بدانید که این تقویت کننده فرکانس وای فای "تی‌پی‌لینک"  با بهره گیری از استانداردهای IEEE802.11 سری های n،g وb و همچنین قابلیت ارائه سرعت ۳۰۰ Mbps در فرکانس ۲.۴ گیگاهرتز می تواند استانداردهای رمزگذاری در چندین سطح را پشتیبانی کند.

این محصول خلاقانه در حال حاضر با قیمت ویژه ۷۹ هزار تومانی به صورت آنلاین در ایران به فروش می رسد.

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل