برای خرید در بورسیکا پول نپردازید و تا 2 میلیون تومان مهمان باشید [رپورتاژ آگهی]

برای خرید در بورسیکا پول نپردازید و تا 2 میلیون تومان مهمان باشید [رپورتاژ آگهی]

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

هربار که برای خرید به یک فروشگاه اینترنتی مراجعه می کنید وقتی موقع پرداخت می شود و شما به سمت درگاه بانک هدایت می شوید با خود می گویید «ای کاش ارزان تر بود»، «ای کاش تخفیف بیشتری داشت» یا «چه خوب بود اگر پول پرداخت نمی کردم».

حالا تصور کنید زمانی که هنگام پرداخت وجه می رسد نیازی به پرداخت نداشته باشید، یا با هر خرید چند بن به شما داده شود که هر زمان دوست داشتید بتوانید آنرا در خرید های بعدی خود استفاده و از حساب خود کم کنید.

همه اینها دیگر تصور نیست چون در فروشگاه اینترنتی بورسیکا داستان خرید متفاوت است. تا ۲ میلیون تومان بدون پرداخت وجه می توانید هر زمان که نیاز داشتید خرید کنید.

و خبر خوش اینجاست که با آمدن پاییز، بورسیکا در جشنواره" ثبت نام ۲ میلیون تومانی"به تمام افرادی که در وب سایت بورسیکا ثبت نام کنند ۱۵ هزار تومان بن خرید با اعتبار استفاده تا انتهای پاییز هدیه می دهد و هر ۱۲ روز یکبار با قرعه کشی بین افرادی که ثبت نام کردند یک بن خرید ۲ میلیون تومانی با حق استفاده نامحدود برای خرید از بورسیکا هدیه می دهد.

به این ترتیب شما در هر صورت در بورسیکا برنده اید و چنانچه برنده خوش شانس بن ۲ میلیون تومانی هم باشید می توانید هر وقت اراده کردید در فروشگاه اینترنتی بورسیکا چرخی بزنید و هر آنچه احتیاج داشتید سفارش دهید و آن را مهمان بورسیکا رایگان درب منزل تحویل بگیرید.

دو نکته را فراموش نکنید:

  • هرچه زودتر ثبت نام کنید شانس بیشتری دارید.
  • با خرید از بورسیکا بر روی اکثر محصولات به شما "پن کارت" داده می شود.

پن کارت بورسیکا یا پول نقد کارت بورسیکا بُنی است که در اعتبار شما برای خرید های بعدی ذخیره می شود و برخلاف سایر بن ها تاریخ انقضا ندارد و محدودیتی در تعداد استفاده آن ندارید.

  • برای تجربه خریدی متفاوت عجله کنید و همیشه در خرید از بورسیکا برنده باشید.

نظرات ۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato