اسنپ ، با روش‌های نوین الکترونیکی حمل و نقل را ارزان تر می‌کند [رپورتاژ آگهی]

اسنپ ، با روش‌های نوین الکترونیکی حمل و نقل را ارزان تر می‌کند [رپورتاژ آگهی]

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

نخستین اپلیکیشن سفارش‌دهی سرویس‌های حمل و نقل به صورت آنلاین در ایران، به طور رسمی کار خود را آغاز کرد.

سفارش خدمات حمل و نقل از قبیل تاکسی، سرویس‌های تجاری و لوکس در دنیا چند سالی است که گسترش یافته و اکنون برای نخستین بار در کشورمان، یک استارت‌آپ ایرانی به نام «اسنپ» (که پیش‌تر با نام تاکسی‌یاب فعالیت می‌کرد) موفق به ارایه این خدمات شده است.

با استفاده از اپلیکیشن فارسی و کاملا بومی این سرویس و نصب آن روی تلفن های هوشمند، افراد می‌توانند در هر نقطه از تهران (و به زودی در تمام شهرهای ایران) با چند کلیک ساده درخواست تاکسی کنند و در سریع‌ترین زمان ممکن این خدمت به آنها ارائه می‌شود.

از آنجا که این سرویس با استفاده از روش‌های نوین الکترونیکی، سیستم‌های سنتی و قدیمی را به سیستم‌های مدرن ارایه خدمت بدل می‌کند، ارایه سرویس سریع‌تر و قیمت آن به صرفه‌تر و اقتصادی‌تر خواهد بود و در نتیجه متقاضیان این خدمات هزینه کم‌تری پرداخت می‌کنند. همچنین براساس سیاست بنیان‌گذاران این استارت‌آپ، محاسبه هزینه در اسنپ همواره به نفع مسافران انجام می‌شود تا با اطمینان کامل و به صرفه‌تر از همیشه سفر کنند.

نکته جالب استقبال کاربران ایرانی از خدمات آنلاین است. در طول سه ماه گذشته تعداد کاربران اسنپ ۵۸ درصد و میزان سفرهای درون شهری ۷۳ درصد رشد داشته است.

اسنپ در حال حاضر سرویس پایه خود را به طور رسمی و سرویس تجاری را به طور آزمایشی راه‌اندازی کرده است و به زودی سرویس پرایم (لوکس) این استارت‌آپ ایرانی نیز در اختیار هم‌وطنان قرار می‌گیرد.

اپلیکیشن فارسی و بومی اسنپ را می‌توانید برای سیستم‌عامل‌های اندروییدی از کافه‌بازار و گوگل‌پلی و برای سیستم عامل IOS از سیب‌چه یا اپ‌استور تهیه و یا به سایت snapp.ir مراجعه کنید.

ویجیاتو

نظرات ۲۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato