برندگان جشنواره رمضان مدیران خودرو مشخص شدند؛ یک خودرو MVM110 جایزه ویژه یک خریدار خوش شانس

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

مدیران خودرو صبح امروز در قرعه کشی بزرگ این شرکت برنده خودرو ام وی ام ۱۱۰ را مشخص کرد.

ماه رمضان تمام اما کمپین ماه رمضان شرکت مدیران خودرو همچنان ادامه داشت تا برنده برنده نهایی در نمایندگی ۳۶۶ شرق تهران انتخاب شود و یک دستگاه خودرو ام وی ام ۱۱۰ را با خود به خانه ببرد.

در این مراسم خریداران محصولات این شرکت علاوه بر بهرمندی از شرایط فروش نقد و اقساط، از شانس برنده شدن در قرعه کشی یک دستگاه خودرو ام وی ام ۱۱۰ بهرمند شدند که سمیه عزتی با شماره ۱۳۹۷ برنده خودرو ام وی ام ۱۱۰ شد.

اما جوایز مراسم در همین جا به پایان نرسید. در این برنامه که مدیران ارشد، مدیران نمایندگی‌های مختلف مدیران خودرو و اصحاب رسانه حضور داشتند؛  از میان ۲۰ نفر باقی مانده از مشتریانی که از نمایندگی‌های مدیران خودرو بازدید و فرم مخصوص را تکمیل کرده بودند قرعه کشی شد و به ۳ نفر از برگزیدگان این قرعه کشی که از خریداران محصولات چری بودند، جایزه سفر به برزیل داده شد.

کمپین ماه رمضان مدیران خودرو

در ادامه «اکبری» جانشین معاونت کل فروش مدیران خودرو با بیان اهمیت توجه به نیاز مشتری پیش از خرید و بعد از تحویل محصول گفت:

«امیدواریم تا با افزایش کیفیت فرآیند‌های داخلی در شرکت مدیران خودرو سطح رضایتمندی مشتریان نیز افزایش یابد.»

گفتنی‌ست شرکت مدیران خودرو اواخر اردیبهشت ماه سال جاری اعلام کرده بود در کمپین ماه رمضان به یکی از خریداران خودرو ام وی ام ۱۱۰ و سه خریدار خودرو چری به ترتیب یک خودرو ام وی ام ۱۱۰ و سه سفر به برزیل جایزه خواهد داد.

کمپین ماه رمضان مدیران خودرو

شرکت مدیران خودرو طی سال‌های اخیر با توجه به بحث مشتری مداری و کسب رضایتمندی مشتری در حوزه‌های مختلف اعم از فرآیند‌های فروش، تحویل و همچنین گسترش خدمات پس از فروش توفیق قابل توجهی را در این زمینه کسب کرده است. شرکت مدیران خودرو از سال ۱۳۸۱ با راه‌ اندازی خطوط تولید خودرو‌های سواری در منطقه تجاری ارگ بم کرمان، توانست تا امروز با گسترش این کارخانه، بیش از ۳۰۰۰ شغل مستقیم و غیر مستقیم ایجاد کند.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟