همه چیز درباره آیفون 13
تماشا کنید: دنیای ماریو به سبک تیتراژ

تماشا کنید: دنیای ماریو به سبک تیتراژ "گیم آو ترونز"

اگر سریال گیم آو ترونز (Game of Thrones) را دیده باشید قطعا با تیتراژ ابتدایی آن آشنا هستید. در دنیای بازی های ویدیویی هم با توجه به خاصیت و نحوه شکل گیری شان، مفهوم فانتزی حماسی (به عبارتی دیگر خیال پردازی حماسی) و شکل گیری دنیاهایی نو، بزرگ، گسترده همانند آنچه در کتاب نغمه آتش و یخ یا سیلماریلیون و ارباب حلقه ها خوانده ایم، گسترده است.

اما این تیتراژ سوژه خوبی برای بازآفرینی و نمایش دنیاهای دیگر بازی های ویدیویی بوده و تا به امروز کاربران زیادی در کانال یوتوب خودشان تلاش کرده اند بهترین تغییر ممکن را روی این تیتراژ داشته باشند.

شاید یکی از جذاب ترین این بازآفرینی ها، نمایش دنیای بزرگ سری The Elder Scrolls در این قالب بوده اما ویدیویی که پیش روی شما است قطعا کامل ترین، نوستالژیک ترین، کار شده ترین ویدیویی است که از روی تیتراژ سریال Game of Thrones ساخته شده.

(دانلود ویدیو با حجم ۸.۸۲ مگابایت)

در این ویدیو، دنیای ماریو، فرمانروایی قارچ (Mushroom Kingdom) و توابع آن با همان گرافیک ۲ بعدی اما خاطره انگیز نمایش داده می شود. آن هم با موسیقی کاملا الکترونیک که سعی می کند شبیه ورژن اصلی باشد.

در انتها نیز می توانید یک مقایسه کنار هم از تیتراژ سریال گیم آو ترونز و ویدیوی ساخته شده با نام ماریو گیم آو ترونز ببینید تا متوجه دقت و ریزبینی سازندگان این ویدیو بشوید.

نظرات ۱۸
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato