چند قدم به E3: نمایش ویژه کال آو دیوتی و ۶ بازی جدید الکترونیک آرتز در راه اند

چند قدم به E3: نمایش ویژه کال آو دیوتی و ۶ بازی جدید الکترونیک آرتز در راه اند

یک ماه تا شروع کنفرانس های Electronic Entertainment Expo 2014 (به صورت مخفف E3 2014) باقی مانده و بمب های خبری یکی پس از دیگری رها می شوند، بدون اینکه کمپانی ها حواس شان باشد که باید برای خود کنفرانس ها هم خبرهای هیجان انگیزی نگه داشت تا یک سال مالی آینده شان تامین شود. آشناترین نمونه برای شما خوانندگان دیجیاتو، تائید نسخه پنجم بازی هیلو است.

حضور کوین اسپیسی به عنوان یکی از کاراکترهای تاثیرگذار بازی به اندازه کافی هیجان انگیز بود که نسخه بعدی Call of Duty، اندکی از نسخه های قبل تر فاصله بگیرد و امید را در دل طرفداران زنده کند. نیروهای تازه نفسی در استودیو Sledgehammer فعالیت می کنند که طلب فرصت کرده اند تا کال آف دیوتی خودشان را بسازند و نه اینکه استودیو کمکی Infinity Ward باشند. گلن اسکافیلد و مایکل کاندری از اسلج همر قول های هیجان انگیز تری هم داده اند.

در وبسایت این استودیو، دو مدیر و توسعه دهنده اشتراکا چنین نوشته اند: "سخت است که باور کنیم تقریبا 3 سال از آغاز کار ما روی Call of Duty: Advanced Warfare می گذرد. آخرین باری که در E3 حاضر شدیم زمانی بود که می خواستیم Modern Warfare 3 را نمایش دهیم. تقریبا یک سفر طولانی بوده و حالا آماده هستیم که در E3 نمایشی فوق العاده ویژه از بازی جدیدمان داشته باشیم".

EA

اما در سوی دیگر داستان، رقیب اصلی اکتیویژن و سری Call of Duty هم دست به کار شده. الکترونیک آرتز، کنفرانسی یک ساعته برگزار خواهد کرد و به گفته جف کیلی، مجری مطرح شبکه اسپایک، این کمپانی قرار است 6 بازی جدید معرفی کند. البته به نظر می رسد بخش ورزشی الکترونیک آرتز همانند سال های گذشته بخش زیادی از زمان مراسم را در اختیار داشته باشد اما به هر حال معرفی 6 بازی جدید واقعا وسوسه کننده است.

الکترونیک آرتز هنوز رقیب امسال Call of Duty را معرفی نکرده و گمان می رود که نسخه ای فرعی از سری بتلفیلد قرار است ساخته شود تا در ماه نوامبر با Advanced Warfare رقابت کند اما دنیای شایعات بی رحم است. تقریبا معرفی پروژه Star Wars استودیو ویسکرال و Mass Effect بعدی از Bioware حتمی هستند اما 4 عنوان بعدی چه خواهند بود؟ نسخه های بعدی فیفا و... ؟

نظرات ۱۴
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.