رونمایی اولیه «هیتمن: اسنایپر» برای پلتفرم های موبایل

رونمایی اولیه «هیتمن: اسنایپر» برای پلتفرم های موبایل

یکی از نشانه های فراموش نشدنی هیتمن، کیف مشکی مرموزی است که همیشه همراه خود دارد. البته در Absolution و با از دست رفتن اصالت این بازی، این کیف هم رو به فراموشی رفت اما به نظر می رسد اسکوئر انیکس و استودیو مونترال این کمپانی قصد بازگرداندن این کیف را در یک بازی مخصوص موبایل دارند.

قبلا در دیجیاتو خواندید که تیم سازنده بازی هیتمن به تازگی اولین بازی موبایل شان را راهی اندروید کردند در حالی که ماه ها پیش نسخه iOS بازی Hitman: Go منتشر شده بود. حالا نوبت به Hitman: Sniper رسیده تا این تیم دومین تجربه اش را در این کارزار بیازماید.

به گفته سازندگان، «هیتمن: اسنایپر» تجربه ای مشابه Hitman: Sniper Challenge خواهد داشت که مدتی پیش از نسخه Absolution و به عنوان محتوای اضافه برای افرادی که بازی را پیش خرید کرده بودند منتشر شد. در این ورژن کوتاه شده از هیتمن، شما در بالای یک ساختمان قرار می گیرید و افراد خاصی را در ساختمان رو به رو مورد هدف قرار می دهید.

هنوز مشخص نیست که این هیتمن برای چه پلتفرم هایی منتشر می شود اما احتمالا با توجه به تجربه موفق این استودیو روی اندروید و iOS و ذکر عبارت "پلتفرم ها" نشان دهنده این است که این بار هیتمن تنها برای iOS عرضه نخواهد شد. در ضمن، اسنایپر قرار است کاملا رایگان باشد و از طریق پیشنهادهای داخل بازی بازده مالی داشته باشد.

نظرات ۱۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato