ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

گجت کوچکی که موبایل شما را تبدیل به ایستگاه هواشناسی می‌ کند

مجریان بخش هواشناسی اخبار به باور بسیاری از افراد تنها در یک کار بسیار خوب و موفق هستند آن هم اعلام پیش بینی اشتباه وضعیت آب و هوایی است! بسیار خوب حالا و از این ...

رضا مقدری
نوشته شده توسط رضا مقدری | ۱۵ تیر ۱۳۹۳ | ۰۹:۴۶

مجریان بخش هواشناسی اخبار به باور بسیاری از افراد تنها در یک کار بسیار خوب و موفق هستند آن هم اعلام پیش بینی اشتباه وضعیت آب و هوایی است! بسیار خوب حالا و از این پس به جای اینکه به چنین فردی برای پیش بینی وضعیت آب و هوا اعتماد کنید می توانید یک ایستگاه هواشناسی کوچک را در جیب خود داشته باشید و با متصل کردن آن به یک گوشی هوشمند از طریق ورودی هدفون کلیه اطلاعات آب و هوایی که نیاز دارید را به دست بیاورید.

این گجت بسیار کوچک که Skywatch Windoo‌ نام دارد وقتی به یک گوشی هوشمند متصل می شود داده های آب و هوایی به دست آمده را به یک اپلیکیشن iOS‌ ی و یا اندرویدی تحویل می دهد تا پس از چند لحظه اطلاعاتی نسبتاً غنی و جالب از وضعیت آب و هوایی پیش رو بدست آورده و بتوانید برای فعالیت های آتی خود برنامه ریزی نمایید.

skywatchwindoo-1-w600

ویندو در سه نسخه متفاوت با رنج قمیتی بین ۶۶ الی ۱۱۰ دلار عرضه شده و در هر نسخه یک بادسنج با کارایی و امکانات متفاوت قرار داده شده است، گران ترین نسخه این ابزار دوست داشتنی می تواند جهت باد، درجه حرارت، میزان طوبت و فشار اتمسفر را تجزیه تحلیل و نتایج آن را به کاربر نمایش دهد. گجتی کوچک که می تواند یک حدس علمی نسبتاً معتبر را مورد وضعیت آب و هوایی فردا به شما ارائه کند ویدئوی ۲۵ ثانیه ای زیر شما را با عملکرد این گجت بامزه بیشتر آشنا می نماید.

[videojs mp4="http://cdn.digiato.com/Skywatch Windoo is a weather station for iOS and Android by JDC Electronic SA Yverdon-les-Bains.mp4"]

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (6 مورد)
  • amirftma
    amirftma | ۱۶ تیر ۱۳۹۳

    خیلی جالبه

نمایش سایر نظرات و دیدگاه‌ها
مطالب پیشنهادی