شروع سال مالی 2015 برای الکترونیک آرتز فوق العاده بود

شروع سال مالی 2015 برای الکترونیک آرتز فوق العاده بود

علی رغم تاخیر خوردن دو بازی مهم الکترونیک آرتز در سال ۲۰۱۴ و موکول شدن یکی از آن ها به اوایل ۲۰۱۵ (برابر با ربع سوم سال مالی ۲۰۱۵)، وضعیت فعلی شرکت بسیار عالی و رو به رشد است. نتایج به دست آمده از فعالیت های ربع اول سال مالی ۲۰۱۵ در مقایسه با همین بازه زمانی در سال گذشته نشان می دهد که EA مسیر رو به رشدی را طی می کند.

درآمد کلی شرکت امسال به ۱ میلیارد و ۲۱۴ میلیون دلار رسید در حالی که این رقم سال گذشته ۹۴۹ میلیون دلار بود. درآمد خالص هم از ۲۲۲ میلیون دلار در سال ۲۰۱۴، به ۳۳۵ میلیون رسید.

اندرو ویلسون مدیرعامل الکترونیک آرتز

اندرو ویلسون مدیرعامل الکترونیک آرتز

این شروع قدرتمندی برای الکترونیک آرتز در سال پیش رو بود. ما متعهدیم که خواسته بازیکنان را در درجه اول قرار دهیم و سرگرمی، نوآوری و خلاقیتی از طریق عناوین جدید و محتواهای تازه ارائه دهیم که آن ها می خواهند. ما کاملا آماده ایم که تعهد خودمان به سال مالی ۲۰۱۵ و فراتر از آن را اعلام کنیم.

b56190f68fdeb2aeda2164e06772b3b6

همانطور که ساعاتی قبل خواندید، EA دو بازی بتلفیلد: هاردلاین و عصر اژدها ۳ را به تعویق انداخت تا از کیفیت نهایی هر دو محصول اطمینان بیشتری حاصل کند. در این صورت، ربع دوم سال مالی با بازی های ورزشی پشتیبانی می شود و ربع سوم هم نوبت به ستاره هایی چون بتلفیلد می رسد.

سالی که نکوست از بهارش پیداست. به نظر شما الکترونیک آرتز در سال پیش رو هم می تواند باز موفق به دریافت جایزه بدترین کمپانی آمریکا شود یا این بار اقبال عمومی به سوی الکترونیک آرتز و سیاست های جدیدش خواهد گشت؟

نظرات ۱۷
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato