ترفند ها: چگونه قبل از تمام شدن باتری موبایل، به صورت خودکار این موضوع را به افراد لازم اطلاع دهیم؟

تلفن های هوشمند امروزی هر چقدر هم که پیشرفت کرده باشند، باز هم نتوانسته اند معضل طول عمر باتری را به طور کامل حل نمایند. آیا تا به حال برایتان پیش آمده است تا دوستان و نزدیکان را به خاطر تمام شدن ناگهانی باتری موبایلتان نگران کنید؟

اپلیکیشن Last Message با یک ایده ساده اما کاربردی، آماده است تا خدمت جالبی را به شما ارائه دهد. این برنامه می تواند هنگامی که شارژ دستگاه رو به اتمام است، به صورت خودکار یک پیغام از پیش تعریف شده را به دوستانتان ارسال کند و آن ها را از این موضوع مطلع نماید.

در ادامه مطالب با دیجیاتو همراه باشید تا بیشتر با طرز کار این برنامه آشنا شویم.

Screen Shot 2014-07-24 at 5.43.43 PM-w600

۱. متن پیش فرض را تنظیم کنید

اپلیکیشن را باز کنید و به بخش Last Message بروید. در این قسمت باید متنی را وارد کنید که هنگام تمام شدن باتری، برنامه آن را برای افرادی که شما مشخص می کنید، ارسال می نماید. به صورت پیش فرض متن «The phone is leaving me» در این قسمت قرار گرفته است که البته اندکی دراماتیک است و می تواند با یک نوشته واضح و ساده جایگزین گردد.

 

۲. مخاطب ها را مشخص کنید

در این بخش اپلیکیشن Last Message به قدرت نمایی می پردازد و گزینه های متعددی را جهت ارسال پیام در اختیار شما قرار می دهد. به کمک این برنامه می توانید به تمام شماره های ثبت شده در دفترچه تلفن موبایل، کلیه دوستان در فیسبوک یا توییتر، و کلیه آدرس های ایمیل موجود در حساب جیمیل، کمبود باتری خود را اطلاع رسانی کنید. برای این منظور تنها کافیست تا یکبار فیسبوک، توییتر و یا جیمیل خود را به Last Message متصل سازید.

البته قطعا نیازی به ارسال پیام به تمام دوستان نیست. بر همین اساس اپلیکیشن به شما اجازه می دهد تا از میان لیست های مختلف، افرادی که دوست دارید را انتخاب نمایید. توصیه می کنیم حتما مادر و همسر خود را در این لیست قرار دهید تا بعدا بابت اتمام شارژ مورد مؤاخذه قرار نگیرید.

 

Screen Shot 2014-07-24 at 5.43.57 PM-w600

۳. مرز اتمام باتری را مشخص کنید

در این مرحله باید درصدی از باتری را که می خواهید با رسیدن به آن، پیغام لازم برای دوستانتان ارسال شود را مشخص کنید. توصیه می کنیم این میزان را بر روی ۱۰ درصد تعیین کنید تا Last Message فرصت کافی را برای ارسال پیام ها داشته باشد. توجه داشته باشید که فرآیند ارسال پیام، خود آخرین قطرات شارژ شما را مصرف خواهد کرد.

 

۴. ساعت کار برنامه را تعیین کنید

Last Message به شما اجازه می دهد تا زمان فعالیت اپلیکیشن را تعیین نمایید. برای مثال می توانید مشخص کنید تا پیغام اتمام شارژ، تنها در ساعت هایی خاص و یا صرفا در روز های کاری ارسال شود.

 

اکنون تنظیمات برنامه به پایان رسیده است. دکمه ای که در پایین صفحه قرار دارد را لمس کنید و به Last Message اجازه دهید تا در پس زمینه دستگاه، وضعیت شارژ را کنترل نماید.

Last Message
  • Last Message
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Fat Brain
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۱.۵ مگابایت
دانلود

ویجیاتو

نظرات ۱۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟