رزیدنت اویل برای پی سی، پلی استیشن 4 و اکس باکس وان بازسازی می شود

رزیدنت اویل برای پی سی، پلی استیشن 4 و اکس باکس وان بازسازی می شود

کپکام بالاخره تایید کرد که نسخه اول بازی Resident Evil را می خواهد برای پی سی، پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان بازسازی کند. البته ژاپنی ها اکس باکس ۳۶۰ و پلی استیشن ۳ را هنوز فراموش نکرده و این بازسازی برای دو کنسول نام برده هم منتشر می شود.

بازی بر اساس نسخه گیم کیوب که سال ۲۰۰۲ منتشر شد ساخته می شود و برای پی سی و کنسول های پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان روی رزولوشن ۱۰۸۰ پی در دسترس خواهد بود. علاوه بر این مدل های سه بعدی و بافت ها بهتر از قبل شده اند و خروجی صدای ۵.۱ فعال شده.

همچنین، می توانید از حالت کلاسیک، نسبت ۴:۳ به حالت ۱۶:۹ تصویر را تغییر دهید. کنترل بازی هم پیشرفت های زیادی داشته و دکمه هایی به آن اضافه شده است. اما اگر از طرفداران قدیمی هستید و همان شیوه کنترل را می خواهید، کپکام این گزینه را هم در اختیار شما قرار داده. اگر هم به شیوه های قدیمی عادت ندارید، کنترل های استاندارد امروزی برای بازی تعبیه شده که کار را راحت تر می کند.

هم طرز کنترل کاراکترها و هم مدل تصویری که دوست دارید در طول بازی دریافت کنید، حین بازی و در هر زمانی قابل تعویض است. بازی برای اوایل سال ۲۰۱۵ برنامه ریزی شده.

در ادامه مطلب دیجیاتو را دنبال کنید تا تصاویر بیشتری از این بازسازی ببینیم.

توجه: تصاویر متعلق به نسخه های "اکس باکس ۳۶۰" و "پلی استیشن ۳" هستند.

RE-006_bmp_jpgcopy

RE-004_bmp_jpgcopy

RE-003_bmp_jpgcopy

RE-010_bmp_jpgcopy

RE-011_bmp_jpgcopy

RE-002_bmp_jpgcopy

RE-005_bmp_jpgcopy

RE-012_bmp_jpgcopy

zombie_01_bmp_jpgcopy-Copy

chris_01_bmp_jpgcopy-Copy

نظرات ۱۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato