دستبند Jawbone با اندروید پوشیدنی، هلث کیت اپل و ویندوز فون سازگار می شود

دستبند Jawbone با اندروید پوشیدنی، هلث کیت اپل و ویندوز فون سازگار می شود

نرم افزار دستبند Jawbone تا کنون به عنوان گجتی جهت دنبال کردن وضعیت سلامت، یکی از بهترین گزینه های موجود در بازار به حساب می آمده؛ اما بزرگترین مشکل آن محدود بودنش به ردگیری اطلاعات از طریق دستبندش است. بنابراین کاربران برای استفاده از امکانات مفید نرم افزار Jawbone Up، مجبور به تهیه یکی از دستبندهای آن بودند. اما این مساله متوقف شده است.

یکی از سخنگویان شرکت Jawbone تایید کرده که APIهای نرم افزار Jawbone Up برای اتصال به اندروید پوشیدنی جهت دریافت اطلاعات از ساعت های هوشمند به زودی ارائه خواهد شد. همچنین API مخصوص HealthKit اپل نیز به زودی ارائه می شود.

معنی این حرف این است که برای استفاده از اپلیکیشن فوق العاده Jawbone دیگر محدود به خرید یک دستبند Up نیستید. این نرم افزار به زودی با تمامی ساعت ها یا دستنبدهای اندرویدی که مبتنی بر Android Wear هستند و همینطور iWatch اپل سازگار خواهد بود. همچنین نهایتا نسخه سازگار با ویندوز فون آن نیز توسط Jawbone ارائه خواهد شد.

این نسخه های سازگار تا انتهای ماه جاری میلادی ارائه می شوند. امکان انتخاب بین هر دو نسخه از آن برای کسانی که از دستبند Up بهره می برند و آنها که هنوز آن را نخریده اند، وجود خواهد داشت.

نظرات ۳۲
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato