تصاویر و مشخصات مدل اولیه خودروی هیبریدی SUV و اسپورت پژو منتشر شد

تصاویر و مشخصات مدل اولیه خودروی هیبریدی SUV و اسپورت پژو منتشر شد

تصاویر و مشخصات مدل اولیه خودروی هیبریدی SUV و اسپورت پژو منتشر شد

اگر تا به امروز نسبت به خودروهای هیبریدی نظر خوبی نداشتید، باید این نوید را بدهیم که پژو قصد دارد این تصور را از بین ببرد. طرح اولیه خودروی زیبای این شرکت، که Quartz نام گرفته، یک SUV کوچک، عضلانی و Offroad است که از انرژی سبز و طراحی آیرودینامیک برخوردار بوده. به طور کلی این خودرو ترکیبی از بدنه SUV و قدرت ماشین های اسپورت است.

این زیبای قوی هیکل یک موتور توربو با ۲۷۰ اسب بخار قدرت دارد که البته آنچنان رده بالا نیست، بلکه موضوعی که باعث خاص شدن آن می شود وجود ۲ موتور الکترونیکی اضافه با ۱۱۴ اسب بخار قدرت است که به خودروی شما یک انرژی مضاعف می بخشد. همچنین این موتورهای اضافه توانایی حرکت خودرو را به تنهایی خواهند داشت. پژو اعلام کرده که شما می توانید در حدود ۵۰ کیلومتر را به صورت کاملا الکترونیکی با این دو موتور بپیمایید که البته این مقدار یک رقم خیره کننده محسوب نمی شود و تنها مناسب مسافت های کم و صرفه جویی در سوخت فسیلی است.

peugeot-quartz-concept-001-1

هنوز مشخص نیست که این طرح اولیه به مرحله تولید می رسد یا خیر. از طرفی این خودرو ساز فرانسوی هم در بیانیه خبری خود هیچ اشاره ای به تاریخ یا حتی مراحل ساخت کوارتز نکرده، بنابراین نباید این انتظار را داشته باشیم که به این زودی ها خروج چنین محصولی از درب های کارخانه را مشاهده کنیم. اما اگر این طرح اولیه واقعیت داشته باشد، به ما اثبات می شود که خودروهای دوست دار محیط زیست لزوما احتیاج نیست از هیجان رانندگی با سرعت بالای ما کم کنند.

در ادامه مطلب شما را به دیدن تصاویری که پژو از خودروی هیبریدی کوارتز منتشر کرده، دعوت می کنم. 

peugeot-quartz-concept-007-1 peugeot-quartz-concept-010-1 peugeot-quartz-concept-008-1 peugeot-quartz-concept-009-1 peugeot-quartz-concept-006-1

peugeot-quartz-concept-004-1

peugeot-quartz-concept-003-1

Image converted using ifftoany

peugeot-quartz-concept-002-1

peugeot-quartz-concept-012-1

peugeot-quartz-concept-011-1

 

نظرات ۴۷

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل