همه چیز درباره آیفون 13
لو رفتن تصادفی [یا عمدی] آیپد ایر ۲ و آیپد مینی ۳ توسط اپل

لو رفتن تصادفی [یا عمدی] آیپد ایر ۲ و آیپد مینی ۳ توسط اپل

در میانه رونمایی گوگل از نسل جدید گوشی و تبلت نکسوس و اندروید، اپل با مرتکب شدن یک اشتباه سهوی -یا عمدی- قبل از کنفرانس ۱۶ اکتبر (فردا شب) آیپد های جدیدش، با نام های آیپد ایر ۲ و آیپد مینی ۳ را لو داده است. به نظر می رسد تصاویر راهنمای رسمی استفاده از iOS 8 در آیتونز، زود تر از موعد به روز شده اند. هر دو آیپد جدید نمایان شده در این تصاویر، از سنسور اثر انگشت (Touch ID) بهره می برند. به نظر می رسد قابلیت عکسبرداری با فریم های سریع و پشت سر هم نیز به آیپد ایر ۲ اضافه شده است اما به وجود آن در آیپد مینی ۳ اشاره ای نشده است.

انتظار می رود عملکرد آیپد های بعدی نیز با ارتقای پردازنده، مانند چیپ A8 آیفون ۶ یا پردازنده ای قدرتمند تر مانند A8X، بهبود یابد. چیزی که هنوز مشخص نیست این است که آیا ویژگی های این دو دستگاه برابر خواهد بود یا خیر.

سال گذشته، این دو تبلت محبوب از امکاناتی برابر بهره می بردند، اما ممکن است استراتژی اپل تغییر کرده باشد. به غیر از موارد مذکور، ممکن است نسل جدید تبلت های اپل دارای رنگ طلایی نیز باشند. برخی از شایعات نیز از طراحی نازک تر آیپد ایر ۲ نسبت به نسل قبلی خود و حتی رسیدن به جایگاه نازک ترین تبلت دنیا خبر می دهند. اگر انتظار طراحی متفاوتی نسبت به نسل قبلی دارید، با توجه به تصاویر منتشر شده، باید تا سال آینده صبر کنید.

بهتر است اشاره کنیم که لو رفتن تصاویر مذکور، درست زمانی که همه جا صحبت از محصولات جدید گوگل است، کمی مشکوک به نظر می آید.

نظر شما چیست؟ به نظر شما کنفرانس فردای اپل چطور برگزار خواهد شد؟

نظرات ۲۶
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato