توان سخت افزاری نکسوس ۹ به اندازه مک پروی ۲۰۱۲ است

نتایج بنچ مارک هایی که از نکسوس ۹ بیرون آمده نشان می دهد که این نسخه واقعا از توان بالایی بهره مند است. به حدی که توان سخت افزاری آن با مک پروی اپل که در سال ۲۰۱۲ عرضه شد در یک حد و اندازه است.

با توجه به اینکه مک پرو کامپیوتری سطح بالا و گرانقیمت است که برای ویرایش حرفه ای ویدئو و انجام کارهای سنگین پردازشی مورد استفاده قرار می گیرد، شاید تصور کنید که خبر قدرت سخت افزاری یکسان نکسوس ۹ و مک پرو ۲۰۱۲ غلو است. اما با وجود تفاوت در کارایی، هنگامی که پردازنده ۶۴ بیتی و توان کلی نکسوس ۹ در نظر گرفته شود، نتیجه جالب توجه خواهد بود.

بنچ مارک های گرفته شده نشان داده که توان پردازشی و ظرفیت حافظه این ابزارها تقریبا برابر است.

Mobit

نکسوس ۹ امتیاز ۱۹۰۳ را در بنچ مارک Geekbench دریافت کرده است در حالی که مک پرو ۲۰۱۲ امتیاز ۱۹۲۵ را ثبت کرده است. این در حالی است که مک بوک ایر جدید موفق به ثبت امتیاز ۲۰۰۰ شده است.

یکسان بودن تقریبی توان رقابتی نکسوس ۹ با کامپیوتر و لپ تاپ ها، واقعا قابل توجه و جالب است. در برابر آیپد ایر نسل اول در این تست امتیاز ۱۰۸۵ را کسب کرده و نکسوس ۱۰ به امتیاز ۸۷۹ دست یافته است. امتیاز نکسوس ۱۰ حتی از نصف امتیازی که نکسوس ۹ به دست آورده نیز کمتر است.

با در نظر گرفتن سخت افزار قدرتمند نکسوس ۹، پردازنده ۶۴ بیتی انویدیا Tegra K1 در آن به همراه چیپ Kepler DX11 البته چندان هم نباید از این امتیازات تعجب کرد.

ویجیاتو

نظرات ۶۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟