ایندوریا؛ یک مدیریت کننده دانلود ایرانی

ایندوریا؛ یک مدیریت کننده دانلود ایرانی

اگر به خاطر داشته باشید، هفته گذشته در مورد اهمیت وجود یک دانلود منیجر خوب روی تلفن های هوشمند صحبت کرده و اپلیکیشن ADM را برای گجت های اندرویدی معرفی نمودیم. تعداد این اپلیکیشن ها بسیار زیاد است و هر کسی بسته به سلیقه خود، به سراغ یکی از آنها می رود. بیشتر این دانلود منیجرها، خارجی بوده و این روزها کمتر اپلیکیشن ایرانی که واقعا عملکرد مناسب و آبرومندی در این زمینه داشته باشد را خواهید یافت.

خوشبختانه از ایندوریا می توان به عنوان معدود اپلیکیشن های فارسی زبان مفید و کاربردی برای مدیریت دانلودها نام برد. ایندوریا به شما اجازه می دهد تا چندین لینک دانلود را به طور همزمان در آن وارد کنید، دانلود های خود را زمان بندی کرده و کاری کنید که در صورت قطع و وصل شدن اینترنت، دانلود شما بدون به وجود آمدن هیچ مشکلی به پایان برسد.

در ادامه مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

ایندوریا امکانی برای کاربر فراهم کرده تا از اینستاگرام و آپارات، مستقیما به دانلود ویدئو بپردازید. برای این کار کافیست لینک دانلود ویدئو در سایت های ذکر شده را کپی کنید. با این کار، Pop up ایندوریا باز شده و در همان لحظه می توانید دانلود را شروع کنید.

این اپلیکیشن البته خالی از عیب نیست. رابط کاربری تک رنگ و بی روح، محیط کاملا فارسی و استفاده از واژه های جایگزین بعضا ناآشنا (که ممکن است بعضی از آنها، کاربر را به اشتباه بیندازد) و استفاده بیش از حد از متن به جای آیکن های راهنما، باعث شده که کار با آن بر خلاف سایر اپلیکیشن های مدیریت دانلود، چندان لذت بخش نباشد. با این وجود، ایندوریا در امر دانلود کارش را به خوبی انجام می دهد و تقریبا اولین دانلود منیجر ایرانی است که میتوان به آن در این خصوص اطمینان کرد، بنابراین حمایت از آن اشتباه نبوده و به معنای پول دور ریختن نیست.

امیدواریم تیم سازنده در نسخه های بعدی ایندوریا، به رفع مشکلات جزئی آن بیندیشد و رابط کاربری مناسب تری را جایگزین رابط ناکامل فعلی کند. ایندوریا را می توانید با پرداخت هزینه ای اندک از کافه بازار دانلود کنید.

ایندوریا
  • ایندوریا
  • قیمت: ۱۹۹۹ تومان
  • سازنده: استودیو ایندوریا
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۰.۴ مگابایت
دانلود
کافه‌بازار

نظرات ۴۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato