اکثر مسئولیت ها در گوگل حالا بر عهده ساندار پیچای است

اکثر مسئولیت ها در گوگل حالا بر عهده ساندار پیچای است

اکثر مسئولیت ها در گوگل حالا بر عهده ساندار پیچای است

ساندار پیچای، مرد موفق هندی تبار گوگل، چندی پیش مدیریت بخش سیستم عامل کروم هم به سمت قبلی اش یعنی رئیس بخش اندروید اضافه شد. اما ظرف لیاقت های او بسیار بزرگ تر است و حال خبری منتشر شده که لری پیج، مدیر عامل گوگل اطلاعیه ای را منتشر کرده که بر اساس آن، ساندار پیچای تقریبا در تمام پروژه های بزرگ این شرکت سمت مدیریتی خواهد داشت.

بدین ترتیب علاوه بر اندروید و سیستم عامل کروم، بخش جستجو، نقشه، گوگل پلاس، تجارت، تحقیقات، تبلیغات و زیرساخت هم در حوزه مدیریتی پیچای قرار گرفت. پس از این اطلاعیه مدیران ارشد این دستور را دریافت کردند که گزارشات کاری خود را به جای لری پیج، به پیچای تحویل دهند.

البته فعلا به دلیل بیش از حد بزرگ و تا حدی مستقل بودن بخش یوتیوب، ساندار پیچای مرد میان مدیریت این بخش، یعنی سوسان واجسیسکی و پیج قرار نمی گیرد و او تمام گزارشات را مستقیما به مدیر عامل گوگل منتقل می کند.

بنا به گزارش منتشر شده، لری پیج در پی چشم انداز "تصویر بزرگ اش" که وعده آن را داده بود، قصد دارد تغیرات بیشتری را در کسب و کار گوگل اعمال کند. به نظر می رسد او به عنوان یکی از مدیران و بنیان گذاران گوگل بیش از حد درگیر وظایف کاری شده و با تغییرات جدید، آزادی بیشتری برای تمرکز به روی محصولات پیش رو خواهد داشت.

در هر حال این موضوع یکی از بزرگ ترین پیشرفت های کاری ساندار پیچای است. او از سال ۲۰۰۴ در گوگل مشغول به کار شده و به گفته Recode، هنوز سمت جدید او هنوز در وب سایت گوگل به طور رسمی تغییر پیدا نکرده اما پس از لری پیج و سرگی برین تبدیل به یکی از بزرگ ترین مردان مانتن ویو شده است.

نظرات ۲۹

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل