اپلیکیشن های مورد استفاده ی شما توسط توییتر بررسی و آنالیز می شوند

اپلیکیشن های مورد استفاده ی شما توسط توییتر بررسی و آنالیز می شوند

اپلیکیشن های مورد استفاده ی شما توسط توییتر بررسی و آنالیز می شوند

جای هیچ بحثی نیست که توییتر به دنبال راه های جدید برای نمایش تبلیغات به کاربرانش است، اما اگر به حریم شخصی خود اهمیت می دهید ممکن است جدیدترین روش این شرکت چندان برای شما خوشایند نباشد.

در این سرویس، اپ توییتر لیست اپلیکیشن هایی که بر روی تلفن هوشمند خود نصب کرده اید را ردیابی می کند و از این اطلاعات برای نمایش تبلیغات و محتوای مناسب با سلیقه ی شما در برگه های مختلف مانند صفحه ی علاقه مندی های حساب کاربریتان استفاده خواهد کرد.

توییتر اعلام کرده که هیچگونه اطلاعاتی که مربوط به اپلیکیشن ها است را جمع آوری نمی کند و قبل از اینکه بتواند اپلیکیشن های نصب شده ی کاربران را ردیابی نماید، به آنها اطلاع رسانی می کند. در این سرویس اطلاعات به صورت خودکار جمع آوری می گردند.

توسعه دهندگان اندروید و iOS هر دو کمترین امکان را برای جمع آوری اطلاعات از اپلیکیشن های در حال اجرا دارند، بنابراین از نظر فنی توییتر نمی تواند اطلاعات زیادی را جمع آوری کند. علاوه بر این اپلیکیشن های شخص ثالث دیگری مانند Tweetbot یا Talon برای استفاده از توییتر موجود است که -حداقل تا این لحظه- هیچ اطلاعاتی را نیز جمع آوری نمی کنند.

در هر صورت اینکه توییر اطلاعاتی از شما جمع آوری کند که با میل خود آنها را ارائه نمی دهید، نگرانی ها را افزایش می دهد.

نظرات ۲۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل