همه چیز درباره آیفون 13
ماراتن باگز بانی و دوستان در Looney Tunes Dash

ماراتن باگز بانی و دوستان در Looney Tunes Dash

این روزها دنیای بازی های موبایل پر شده از موجودات عجیب و غریبی که معلوم نیست به چه علت ناخجسته ای دائم در حال دویدن اند! استودیوی زینگا که شهرت خود را مدیون بازی زیبای مزرعه داری فارم ویل است، به تازگی سری به دنیای لونی تونز زده و ما را با ماجراهای کاراکترهای آن در یک بازی رانر همراه می کند.

در ادامه مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

باگز بانی، توئیتی، رودرانر و کایوت همگی با قابلیت های ویژه شان در این ماراتن طولانی حضور دارند و با رد کردن هر مرحله، تعداد بیشتری از کاراکترهای دنیای لونی تونز را ملاقات خواهید کرد. مثل تمام بازی های رانر در این بازی هم باید سکه ها را جمع آوری کنید، در مقابل موانع جاخالی بدهید و  به مراحل بالاتر برسید.

45

هر کاراکتر دارای خصوصیت ویژه ای است که تنها با صرف سکه های جمع آوری شده می توانید از آنها بهره ببرید، بنابراین بیشتر از رد کردن مراحل باید تمرکزتان روی جمع کردن سکه ها باشد.

هر چند ممکن است به علت وفور بازی های رانر، لونی تونز جدید از لحاظ گیم پلی تکراری به نظر برسد، اما گرافیک HD و زیبای کارتونی آن از دلایلی است که موجب شده که از بودن در محیط بازی دلسرد نشوید و از پرسه زدن و دوندگی در دنیای رنگارنگش لذت ببرید.

!Looney Tunes Dash
  • !Looney Tunes Dash
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: .Zynga Inc
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: ۸۳.۷ / ۴۵.۷ مگابایت
دانلود
اپ‌استور
گوگل‌پلی

نظرات ۱۳
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato