آرواره های مرگبار در Hungry Shark Evolution

آرواره های مرگبار در Hungry Shark Evolution

شاید نود درصد ما یک بار هم یک کوسه را از نزدیک ندیده ایم؛ آنهایی که افتخار ملاقات با این قاتل بالفطره را داشته اند هم مطمئنا دیگر در بین ما نیستند! سلطان بی رحم اقیانوس ها که هزاران سال است عامل رعب و وحشت ساحل نشینان بوده، در Hungry Shark در قالب یک قهرمان ظاهر شده؛ قهرمانی که آمده تا انسان های خوش گذرانی را که دریاها را آلوده می کنند به سزای اعمالشان برساند.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

با داشتن جهانی باز و گرافیک زیبای HD، این بازی از همه لحاظ با عناوین کنسولی رقابت می کند. در Hungry Shark می توانید کنترل ده نوع کوسه مختلف را دست بگیرید، کوسه هایی که با پیشروی در بازی و کسب تجربه می توانید برایشان وسائل عجیب و غریبی مثل تاج و زره و عینک آفتابی بخرید و مهارتهایشان را ارتقا دهید.

456

بازی دارای ۶۰ مأموریت اصلی و تعداد زیادی مأموریت فرعی است که به سبک بازی های جهان آزاد مثل جی تی ای، هر وقت که خواستید می توانید به سراغشان بروید. اما بیشترین لذت از بازی را با گشت و گذار آزادانه در جهان بازی و بلعیدن هر چیزی که رو به روی شماست خواهید برد؛ از ماهی های کوچک گرفته تا انسان های بی نوا.

13567

در پایان برخی از مأموریت ها هم ممکن است با یک باس فایت چالش برانگیز مواجه شده و مجبور شوید با انسان های لرزانی که با زیردریایی ها و هلیکوپترهایشان به جانتان افتاده اند مبارزه کنید. از این بازی بسیار زیبا می توانید در کلیه پلتفرم های محبوب موبایل لذت ببرید.

برای آشنایی بیشتر با محیط بازی پیشنهاد می کنیم ویدئویی کوتاه از گیم پلی آن را تماشا کنید.

[videojs mp4="http://cdn.digiato.com/Hungry-Shark-Evolution.mp4"]

Hungry Shark Evolution
  • Hungry Shark Evolution
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Future Games of London
  • سیستم عامل: iOS، اندروید و ویندوزفون
  • حجم: ۹۳ / ۷۲ / ۱۱۴ مگابایت
دانلود
اپ‌استور
گوگل‌پلی

نظرات ۳۵
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato