دفاع جانانه از تپه مورچگان در Anthill

دفاع جانانه از تپه مورچگان در Anthill

مورچه ها حشراتی خارق العاده اند. زندگی اجتماعی و اتحاد بین آنها همیشه یکی از جذاب ترین موضوعات مطالعه برای انسان ها بوده و با کمی ریزبینی در رفتار این حشرات کوچک، می توانیم درس های بزرگی را از آنان فرا بگیریم.

بازی Anthill یک عنوان استراتژی دفاع از قلعه است که به سراغ این حشرات کوچک قدرتمند رفته و رهبری آنها را در مبارزه با دشمنان و حفظ بقا به دستان شما می سپارد.

در ادامه مطلب، با دیجیاتو همراه باشید. 

Anthill بازی تصمیم گیری سریع و اتخاذ استراتژی های درست است؛ بنابراین اصلا نباید به چشم یک بازی غیر جدی و کودکانه به آن نگاه کنید. روند بازی مثل سایر بازی های سبک دفاع از قلعه، تقویت نیروهای خودی برای مقابله با موج حملات دشمن است.

مورچه های شما در بازی از چهار نژاد هستند: کارگرها که غذا و حشرات مرده را به لانه می برند، سربازها که در صف اول مقابله با دشمنان قرار دارند، اسپیترها که در حکم منجنیق از راه دور به سمت مهاجمین مواد سمی پرتاب کرده و بمب افکن ها که مثل هواپیما بر سر و روی حشرات مهاجم آتش می ریزند.

screen568x568 (1)

کنترل مورچه ها هم به نوبه خود جالب است. هر چند دقیقه یک بار، موجی از حشرات مهاجم مثل سوسک ها، شته ها و مگس ها به سمت لانه شما حمله ور می شوند. و حالا باید با کشیدن یک خط چین در مقابل آنها، مورچه هایتان را برای مبارزه به سمتشان هدایت کنید.

از هر موجی که جان سالم به در بردید می توانید مورچه های باقی مانده تان را ارتقا داده و از نعش دشمنان مرده برای تغذیه و پرجمعیت کردن کلنی تان استفاده کنید. بازی دارای چهار دنیای مختلف بوده که هر کدام شامل چند مرحله کوتاه می شوند.

اگر هم می خواهید میزان مقاومتتان به موج حملات دشمن را بسنجید، پیشنهاد می کنیم حتما مد بی نهایت بازی را امتحان کنید.

Anthill برای سیستم های عامل iOS و اندروید عرضه شده. طبق قرارداد کافه بازار با استودیوی سازنده، نسخه اندرویدی این بازی را می توانید به صورت قانونی و با رعایت حق سازنده به قیمت ۳۵۰۰ تومان خریداری کنید و مطمئن باشید که از پرداخت چنین هزینه ای پشیمان نخواهید شد.

Anthill
  • Anthill
  • قیمت: اندروید ۳۵۰۰ تومان و iOS به قیمت ۱.۹۹ دلار
  • سازنده: Thumbstar Games Ltd
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: ۲۶.۲ / ۱۹.۹ مگابایت
دانلود
اپ‌استور
کافه‌بازار

نظرات ۱۹
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato