مایکروسافت سرفس هاب را معرفی کرد

مایکروسافت از سرفس هاب، نمایشگری ۸۴ اینچی با رزولوشن ۴K پرده برداری کرد. این شرکت ساعاتی پیش در بنرهای تبلیغاتی خود عنوان کرده بود که فصلی جدید برای مایکروسافت در راه است و گویی چنین نیز شده است.

ردموندی ها در اول کنفرانس خود اعلام کردند که برنامه های جامعی برای ورود ویندوز به انواع سخت افزار دارند. حالا سرفس هاب به جمع تبلت های سرفس و تلفن های هوشمند لومیا پیوسته است.

با ما همراه باشید.

210115brg1-1421865160-1

سرفس هاب درحقیقت یک کامپیوتر همه کاره به همراه انواع سنسور، وای فای، میکروفن، دوربین و دیگر تجهیزات ارتباطی است.

نکته جالب اینجاست که تاکنون دستگاهی به این اندازه و حجم از دید "لو دهنده گان" و حتی "حضار در همایش" پنهان مانده و به یک باره در کنفرانس امشب معرفی شد.

210115brg1-1421865201-1

به نظر می رسد سرفس هاب برای شرکت ها، سازمان ها و در کل "کسب و کار" مناسب است. شاید هم بهتر است بگوییم: این یک وایت برد امروزی است! و قطعا چنین دستاوردی برای مایکروسافت بدون اقدام به خرید Perceptive Pixel ممکن نبود. نکته ای که اهمیت دارد، هدف مایکروسافت برای بهبود بخشیدن جایگاه خود در میان شرکت ها و تزریق سخت افزارهای ساخت خود به آن ها است.

Hayete Gallot مدیر بخش امنیت کسب و کار مایکروسافت؛ هنگام معرفی این محصول بسیار هیجان زده بوده و ایمان دارد که سرفس هاب محصولی موفق خواهد بود.

Hayete Gallot

Hayete Gallot

اپلیکیشن های مخصوص این دیسپلی توسط ویندوز ۱۰ ارائه خواهند شد

microsoft_surface

اگر خاطرتان باشد؛ چند سال پیش مایکروسافت دست به معرفی سرفس زده و آن را به عنوان میزکار تعاملی معرفی کرده بود. چندی بعد نام "سرفس" به تبلت مایکروسافت اختصاص داده شد و آن پروژه تقریبا ناتمام ماند. حال به نظر می رسد ردموند قصد دارد تا دوباره این پروژه را به نحوی دیگر، زنده کرده و جایی برایش درمیان دفاتر دست و پا کند.

آینده این محصول را فقط گذر زمان است که مشخص می کند.

نظرات ۱۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟