آیا پروژه جدید Quantic Deam با فارنهایت رابطه ای دارد؟

آیا پروژه جدید Quantic Deam با فارنهایت رابطه ای دارد؟

به نظر می رسد که دیگر کم کم نوبت به معرفی عنوان جدید استودیو Quantic Deam، خالق بازی های Heavy Rain و Beyond: Two Souls رسیده باشد. وبسایت جدیدی که اخیرا توسط تعدادی از کاربران NeoGAF یافت شده، نشان از نمایشی جدید دارد.

نمایشی که احتمالا با Farenheit (این بازی در برخی مناطق با نام Indigo Prophecy شناخته می شود) ارتباط مستقیمی خواهد داشت. نگاهی که بر کاور آرت فارنهایت بیندازید و سپس سایت مذکور را مشاهده نمایید، متوجه شباهت بی حد و اندازه این دو با یکدیگر می شوید.

برای اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

indigo_prophecy

این نکات توسط کاربران انجمن NeoGAF بررسی شده. شعار اصلی بازی فارنهایت "گناه یک احساس سرد است" بود و همه چیز در این صفحه می تواند ارتباط با جمله داشته باشد.

دامنه این وبسایت توسط Gandi Sas، یک ثبت کننده فرانسوی خریداری شده؛ و جالب اینجاست که Quantic Dream هم یک استودیو فرانسوی است.

متاسفانه، اطلاعات بیشتری در دسترس نیست که این وبسایت را به فرانسوی ها منتسب کند و باید تا ۶ روز دیگر، ۲۸ ژانویه صبر کرد و دید که پس از اتمام زمان تایمر روی وبسایت، چه چیزی پدیدار خواهد شد.

ما مدت هاست که در انتظار پروژه Quantic Dream برای پلی استیشن ۴ هستیم. اواخر سال ۲۰۱۴ میلادی مشخص شد که فرانسوی ها قرار است در ماه ژانویه ۲۰۱۵ اطلاعات جدیدی از پروژه شان در اختیار ما بگذارند که زمان آن با تایمر سایت همخوانی دارد. امید می رود که به جز عرضه Beyond: Two Souls برای پلی استیشن ۴، کوانتیک دریم پروژه ای جدید هم در حال توسعه داشته باشد.

فارنهایت در سال ۲۰۰۵ برای پلی استیشن ۲ و پی سی منتشر شد و دو سال بعد هم به اکس باکس آمد. حتی اگر فارنهایت ۲ در حال ساخت نباشد، بازسازی عنوان قدیمی به صورت HD برای پلی استیشن ۴ می تواند خبر مسرت بخشی باشد.

نظرات ۵
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato