با اپلیکیشن (OFFTIME)، اعلان ها را غیر فعال و وابستگی تان به موبایل را کاهش دهید

با اپلیکیشن (OFFTIME)، اعلان ها را غیر فعال و وابستگی تان به موبایل را کاهش دهید

وابستگی به موبایل و ابزارهای عصر تکنولوژی، از جدی ترین معضلات این روزهاست. گاهی این وابستگی چنان شدید است که در روال زندگی عادی خلل ایجاد می کند و افراد را از انجام کارهای عادی و روزمره هم باز می دارد.

اپلیکیشن (OFFTIME) ضمن ثبت میزان استفاده روزانه شما از موبایل، امکان غیر فعال کردن اعلان ها را نیز فراهم نموده تا با خیال راحت، ساعاتی را به دور از موبایل به انجام امور عادی زندگی خود بپردازید.

در ادامه، با دیجیاتو همراه باشید. 

اعمال اپ آف‌تایم به دو دسته تقسیم می شود که هر دو، شما را در جهت کاهش وابستگی به موبایل یاری خواهند کرد. آف‌تایم می تواند با دقت تمام، میزان استفاده شما از اپلیکیشن های مختلف را به صورت روزانه، هفتگی، ماهانه و سالانه ثبت کند.

مضاف بر این، ثبت دقیق تعداد پیامک های رد و بدل شده، مدت زمان تماس های تلفنی و نمایش افرادی که بیشترین مکالمه را با هم دارید را نیز به آن اضافه کنید. مزیت بهره گیری از این آمار این است که با در اختیار داشتن آنها، می توانید از میزان وابستگی تان به موبایل مطلع شده و با مدیریت صحیح، این وابستگی را کاهش دهید.

Offtime 2

جالب اینجاست که سازندگان اپلیکیشن برای تشویق شما به ترک این وابستگی، با هر روز کاهش استفاده به شما امتیاز خواهند داد. اما قابلیت کلیدی آف‌تایم چیز دیگری است.

دوست دارید وقتی با خانواده تان هستید، اعلان ها و تماس ها موقتا مزاحمتان نشوند؟ آف‌تایم این قابلیت را برایتان فراهم کرده. با ساخت یک پروفایل (خانواده، کار و ...) و اعمال تنظیماتی مثل مسدود کردن تماس، پیامک و نوتیفیکیشن ها می توانید تا مدت زمانی مشخص از شر آنها خلاص شوید و ساعاتی را در آرامش با خانواده خود بگذرانید.

از بابت اعلان های از دست رفته هم نگران نباشید. اپلیکیشن پس از خروج شما از این پروفایل، تمامشان را برایتان به نمایش در می آورد. حتی می توانید محدودیت تماس را برای افراد مهم بردارید، برای آگاهی تماس گیرنده ها از در دسترس نبودنتان پیامکی را از پیش تعیین کنید، به اعلان های بعضی از اپلیکیشن ها دسترسی داده و با تقویم، پروفایل ها را برای فعال شدن در ساعتی مشخص تنظیم کنید.

آف‌تایم برای سیستم عامل اندروید طراحی شده و می توانید از مزایایش به صورت رایگان بهره مند شوید.

( OFFTIME )
  • ( OFFTIME )
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: OFFTIME
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۳.۲ مگابایت
دانلود
کافه‌بازار

نظرات ۴
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato