انتشار اسکرین شات هایی از اپلیکیشن Work Assistant مایکروسافت

انتشار اسکرین شات هایی از اپلیکیشن Work Assistant مایکروسافت

پیشتر در خبرها مطلبی را پیرامون اپلیکیشن آتی مایکروسافت به نام Work Assistant منتشر کردیم که قرار است برای ویندوز فون ارائه شود.

این اپلیکیشن کاربران را برای انجام وظایف مختلف در محیط آفیس یاری خواهد کرد. همانطور که گفته شد Work Assistant همراه با دستیار صوتی این غول نرم افزار عمل می کند و امکان اجرای فرامین صوتی در محیط آفیس را میسر خواهد کرد.

حالا سایت WBI تعدادی اسکرین شات از این اپلیکیشن را منتشر کرده که با توجه آنها، به نظر می آید برنامه یاد شده تنها یک دستیار نبوده و شباهت زیادی به یک هاب آفیس دارد که امکان یافتن کلیه اسناد را برای کاربران فراهم خواهد نمود.

در ادامه این مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

این اپلیکیشن رابط کاربری بسیار ساده ای دارد؛ نوار فرمان صوتی در قسمت بالایی اش خودنمایی می کند و به لطف آن کاربران می توانند وظیفه ای مشخص را از برنامه بخواهند که احتمالا شامل گشودن و اشتراگ گذاری محتوی متنی است.

لازم است یادآور شویم که گروه Digital Life + مایکروسافت کار توسعه اپلیکیشن Work Assistant را بر عهده دارد که در واقع بخشی از گروه اپلیکیشن ها و سرویس های این کمپانی است و توسط جولی لارسن گرین مدیریت می شود که گفته شده سرپرستی این پروژه را بر عهده دارد و بیل گیتس نیز او را یاری می کند.

جهت دریافت نمونه اولیه این اپلیکیشن می توانید به سایت ویندوز فون استور مراجعه نمایید.

Work-Assistant-1-620x367 Work-Assistant-2-620x367

نظرات ۹
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato