واژه یابی بی انتها در بازی زیبای

واژه یابی بی انتها در بازی زیبای "کلمه باز"

ساخت یک بازی خوب بیش از آنکه نیازمند سرمایه و امکانات باشد، خلاقیت می خواهد؛ و این عنصری است که در کمتر بازی پر زرق و برق و تقلیدی این روزها می بینیم.

سازندگان "کلمه باز" با پروراندن یک ایده ساده، بازی خوب و سرگرم کننده ای را طراحی کرده اند که با یک بار تجربه به سختی می توانید از آن دل بکنید.

در ادامه مطلب با دیجیاتو همراه باشید. 

ایده کلمه باز از بازی تتریس یا همان خانه سازی گرفته شده، همان بازی زیبای بی انتها که باید بلوک ها را به سرعت در کنار هم بچینید تا صفحه را پر نکنند. در کلمه باز، این بار بلوک ها جایشان را به حروف الفبای فارسی داده اند و وظیفه شماست تا قبل از پر شدن صفحه از حروف، از بینشان کلمات معنی دار خارج کنید.

KalameBaz 2

تقریبا بیشتر کلمات معنی دار در فارسی از طرف بازی قابل قبول اند و این خودش عامل بروز خلاقیت شماست. وقتی که از لحاظ زمانی در کلمه باز تحت فشارید، کلمات عجیب و غریبی به ذهنتان می رسد تا بعدا از این که آنها را از کجا آورده اید حسابی بخندید.

هر چقدر بتوانید کلمات طولانی تری بسازید و زمان بیشتری تا پر شدن صفحه تحمل کنید، امتیاز بیشتری هم به شما اعطا می شود. از آنجایی که کلمه باز یک بازی بی پایان است، تا جایی که باتری موبایلتان اجازه بدهد می توانید از بیرون کشیدن واژگان از دل کلمات به هم ریخته بازی لذت ببرید.

شاید تنها خرده ای که می توان به کلمه باز گرفت، دایره واژگان محدودش باشد. خیلی از کلماتی که در بازی وارد می کنید (از جمله بیشتر نام های دخترانه و پسرانه) در آن تعریف نشده اند که امیدواریم با عرضه نسخه های بعدی، شاهد اضافه شدن شان و گسترش دایره لغات کلمه باز باشیم.

پیشنهاد می کنیم اگر از گجت های اندرویدی استفاده می کنید، به هیچ وجه این بازی زیبا و سرگرم کننده را از دست ندهید.

کلمه باز
  • کلمه باز
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: آپکیپ
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۱.۱ مگابایت
دانلود
کافه‌بازار

نظرات ۱۲
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato