موبایل جدید تایزنی سامسونگ به نام Z2 زودتر از موعد معرفی خواهد شد

موبایل جدید تایزنی سامسونگ به نام Z2 زودتر از موعد معرفی خواهد شد

تلفن هوشمند Z1 اولین تلاش سامسونگ در زمینه ی توسعه ی پلتفرم تایزن در میان موبایل ها به شمار می رود. طبق خبر های رسیده از هند، اگرچه سامسونگ در ۱۰ روز اول موفق به فروش ۵۰.۰۰۰ واحد از این اسمارت فون شد اما در مجموع و تا به حال، صرفا ۱۰۰.۰۰۰ دستگاه Z1 به فروش رفته است و هندی ها خیلی از محصول تازه ی سامسونگ استقبال نکرده اند.

در برابر فروش میلیونی تلفن های گلکسی و اندرویدی سامسونگ، این آمار فروش به هیچ عنوان موفقیت آمیر محسوب نمی شوند اما گویا خود شرکت کره ای، نظر دیگری داشته و این مقدار را یکی از عوامل پیروزی تایزن عنوان کرده است.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

جدا از تفکر جالب سامسونگ در مورد موفقیت های Z1، از منابع آگاه اینگونه خبر می رسد که شرکت مورد بحث تا حدی از فروش ۱۰۰.۰۰۰ واحدی Z1 رضایت داشته که در صدد تولید جانشینی برای آن برآمده است و احتمالا نام آن را نیز Z2 خواهد گذاشت.

هنوز مشخص نیست غول کره ای قصد استفاده از چه سخت افزاری را در محصول بعدی خواهد داشت اما بعید به نظر می رسد شاهد امکانات چشم گیری باشیم؛‌ همانگونه که اطلاع دارید، Z1 تلفن همراهی اقتصادی محسوب می گردد. از سوی دیگر بازخورد های کاربران هندی در مورد تجربه ی کاربری با این موبایل زیاد جالب نبوده اند و بسیاری از کیفیت بسیار بد دوربین آن گلایه داشته اند.

احتمال می رود که رزولوشن نمایشگر Z2 شامل ارتقاء گشته و به ۹۶۰ در ۵۴۰ پیکسل افزایش یابد که البته آن نیز به هیچ عنوان شگفت انگیز نخواهد بود. بخش مهم شایعات به زمان معرفی Z2 مربوط می شود؛ گویا سامسونگ با توجه به موفقیت هایی که -فکر می کند- به دست آورده، قصد دارد نسل جدید تلفن تازنی خود را اندکی سریع تر و در آینده ای نزدیک رونمایی کند.

نظرات ۱۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato