بیلیارد حرفه ای را در Pro Pool 2015 تجربه کنید

بیلیارد حرفه ای را در Pro Pool 2015 تجربه کنید

بیلیارد از آن دست رشته های ورزشی محبوبی است که همه در آن ادعای حرفه ای بودن دارند، اما تعداد اندکی هستند که آن را واقعا از روی فکر و منطق بازی می کنند و برای هر ضربه شان به پیتوک برنامه دارند.

Pro Pool 2015 یک بازی بیلیارد سه بعدی است تا این ورزش زیبا و حرفه ای را در صفحات نمایش موبایل هایتان تجربه کنید.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

Pro Pool 2015 تماما سه بعدی طراحی شده و بازی نیز به صورت ۳۰ فریم در ثانیه رندر می شود، از این رو گرافیک نرم و روانی را در آن شاهد هستید. زوایای دوربین را می توانید آزادانه تغییر دهید یا اینکه بازی را در دید عمودی از بالای میز دنبال کنید.

بازی به طور کلی دارای چهار مود است؛ تمرین، دیدار دوستانه، لیگ و مسابقات قهرمانی. در تمام مودها هم می توانید با هوش مصنوعی بازی کنید یا به صورت منطقه ای یا اینترنتی به مصاف بیلیاردبازهای حرفه ای از سراسر دنیا بروید.

com.iwaredesigns.propool20120

چندین مدل میز، از مستطیلی های کلاسیک گرفته تا اشکال عجیب و غریب ستاره ای و L مانند در بازی قرار گرفته اند تا مسابقات ۸Ball و ۹Ball و اسنوکر و چند حالت دیگر را رویشان برگزار کنید.

کنترل بازی هم بسیار ساده است و برای صفحات لمسی بهینه سازی شده، بنابراین تسلط خوبی بر بازیتان خواهید داشت. Pro Pool 2015 را می توانید به صورت رایگان برای سیستم های عامل های iOS و اندروید دانلود کنید.

Pro Pool 2015
  • Pro Pool 2015
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: .iWare Designs Ltd
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: ۷۰.۹ / ۴۷.۲ مگابایت
دانلود
اپ‌استور
کافه‌بازار

ویجیاتو
نظرات ۶
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato