ایسوس خریداران ساعت طلای اپل را به تعقل فرا می خواند

ایسوس خریداران ساعت طلای اپل را به تعقل فرا می خواند

ایسوس خریداران ساعت طلای اپل را به تعقل فرا می خواند

آیا علاقمند به خرید اپل واچ طلایی هستید؟ کمپانی ایسوس در کمپین تبلیغاتی تازه خود برای زن واچ بر این باور است که مشتاقان به خرید این محصول عقل خود را از دست داده اند.

البته باید یادآور شد که تصویر مورد استفاده در این تبلیغ اشاره مستقیمی به اپل واچ ندارد و در عوض از عبارت سیب طلا با حروف بزرگ در آن استفاده شده.

با این همه، توئیتی که همراه با عکس زیر در فضای مجازی منتشر شده از کاربران سوال می کند که آیا علاقه ای به خرید ساعت طلا (#goldenwatch) دارند یا خیر که این امر موید همین موضوع خواهد بود که منظور این کمپانی از سیب طلا همان نسخه ادیشن ساعت اپل است.

در ادامه این مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

در ادامه نمودار گردشی یاد شده، این سوال از خواننده پرسیده می شود که آیا عقل خود را از دست داده یا خیر؟

اگر پاسخ فرد مثبت باشد، این سوال مطرح می گردد که «آیا پول زیادی برای هدر دادن دارد؟»، اگر جواب بله باشد مجددا همین سوال پرسیده می شود تا اطمینان کافی از پاسخ خواننده کسب شود و در صورتی که باز هم پاسخ مثبت باشد، در نمودار تصریح خواهد شد که فرد واقعا عقل خود را از داده.

اما در صورتی که جواب خواننده به هر یک از پرسش های مطرح شده در بالا منفی باشد، به سمت زن واچ ایسوس هدایت می شود و اینگونه به وی القا می گردد که «عقلانی ترین» تصمیم را گرفته.

apple-watch-info

البته ایسوس در این کمپین تبلیغاتی حرفی از مدل های ارزان قیمت یا اقتصادی اپل واچ به میان نیاورده و به همین دلیل می توان گفت که این نمودار گردشی کاملا گمراه کننده است.

در هر صورت انتظار می رود که به زودی شاهد انتشار تبلیغاتی مشابه از سوی دیگر شرکت های تولید کننده ساعت های هوشمند باشیم.

نظرات ۱۹

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل