همه چیز درباره آیفون 13
در واچ فیس Motion ساعت اپل جزئیاتی شگفت انگیز وجود دارد

در واچ فیس Motion ساعت اپل جزئیاتی شگفت انگیز وجود دارد

واچ فیس “Motion” که زمان را با پس زمینه ای پویا از پروانه ها، عروس های دریای شناور و گلی در حال شکفتن به نمایش در می آورد یکی از قابلیت های ساعت هوشمند اپل است که در مورد آن جزئیاتی شگفت انگیز وجود دارد.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

شاید هر کسی این واچ فیس را نپسندد ولی به باور اهالی کوپرتینو بسیاری از افراد می توانند از جاذبه های آن لذت ببرند، زیرا بر طبق مقاله ای که David Pierce از وب سایت Wired منتشر نموده، تیم طراحی اپل واچ تنها برای پیاده سازی جزئیات همین یک واچ فیس زحمات بسیاری را متحمل شده است.

Alan Dye از تیم مذکور به Wired گفته: “ما قبلاً از تمامی آنچه که در Motion قابل رویت است تصویربرداری کرده ایم”. از گل در حال شکفتن، توسط تکنینک استاپ موشن که بسیار هم عذاب آور به حساب می آید عکاسی شده و در طول ۲۸۵ ساعت ۲۴.۰۰۰ تصویر از آن ثبت گشته.

برای عروس دریایی، خود کمپانی آکواریمی را در استودیوی تیم طراحی قرار داده و سپس توسط یک دوربین اسلوموشن Phantom ویدئوهایی ۴K با نرخ ۳۰۰ فریم بر ثانیه تهیه شده؛ اینکار در حالی صورت پذیرفته که طراحان می دانستند محصول آنها نمایشگری با رزلوشن ۳۱۲ در ۳۹۰ پیکسل دارد.

با وجود اینکه نقد و بررسی های منتشر شده از جانب منابع مختلف حاکی از آن هستند که اپل واچ هنوز گجتی تمام عیار و کامل نیست، گزارشی که Wierd منتشر نموده بیانگر این است که کمپانی ساکن کوپرتینو و تیم طراحی اش تا چه حد به ساده ترین مسائل اهمیت داده اند.

Dye می گوید: “هیچ انسانی نمی تواند جزئیات موجود در Motion را به صورت کامل ببیند ولی بی نقص بودن آن برای ما اهمیت داشته است”.

نظرات ۱۹
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato