سیانوژن ۱۲ برای کاربران وان پلاس از راه رسید

سیانوژن ۱۲ برای کاربران وان پلاس از راه رسید

نسخه ۱۲ از رام سیانوژن که بر اساس اندروید ۵ نیز ساخته شده، برای موبایل های وان پلاس عرضه شد. زمانی که کاربران موبایل های وان پلاس نسخه سیانوژن خود را بروز رسانی کنند، با تغییرات ظاهری فراوانی رو به رو خواهند شد که عناصر بصری اندروید ۵ نیز بخشی از آن خواهد بود.

این نسخه از طراحی متریال بهره برده و برای افرادی که از اندروید آب نبات چوبی خالص استفاده کرده اند، بسیار آشنا به نظر خواهد رسید. در این میان البته مشخصه هایی نیز وجود دارد که صرفا مخصوص رام های سیانوژن هستند؛ ژست های حرکتی خاص و اپلیکیشنی جهت دریافت تم های بروز که مورد دوم دلیل علاقه بیشتر کاربران به رام های سیانوژن است.

سیانوژن که این روزها در حد یک پلتفرم رشد کرده، حال اپلیکیشن ایمیلی نیز بر روی رام های خود قرار می دهد که از طریق Boxer پشتیبانی شده و به کاربران امکان شخصی سازی بیشتری نسبت به اپ های ایمیل رایج می دهد؛ ادغام چندین اکانت، قابلیت مشخص نمودن رنگی خاص برای چراغ LED موبایل برای دریافت ایمیل و...

نسخه جدید صرفا برای کاربران موبایل های وان پلاس عرضه می گردد که به تازگی از سوی خود سازنده نیز به رام جدید OxygenOS دسترسی یافته بودند؛ حال این افراد انتخاب تازه تری را نیز در برابر خود دارند.

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato