کودکی که با ژست زیبایش جان پدر خود را نجات داد

کودکی که با ژست زیبایش جان پدر خود را نجات داد

کودکی که با ژست زیبایش جان پدر خود را نجات داد

جاستین گرینر پدر کودکی است که در اینترنت با نام «کودک موفقیت» شناخته می شود و توانسته از طریق راه اندازی یک کمپین در فضای مجازی ۱۰۰ هزار دلار را برای عمل پیوند کلیه او به دست آورد. گرینر ۳۹ ساله در سال ۲۰۰۶ میلادی بیمار شد و در سال ۲۰۰۹ هم به نارسایی کامل کلیه دچار گشت و از همان زمان تحت درمان دیالیز قرار گرفت.

خانواده وی که از نزدیک شاهد رنج کشدن او بودند عاقبت تصمیم گرفتند کمپینی به نام GoFundMe را راه اندازی کرده و هزینه لازم برای عمل پیوند کلیه او را تامین نمایند و جالب آنجاست که کمک های دریافتی آنها بیشتر از رقم ۷۵ هزار دلار مورد نیاز است.

در ادامه این مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

سم گرینر فرزند ۸ ساله جاستین است که تصویرش در حالی که ژست پیروزی را گرفته بود نخستین بار در سال ۲۰۰۷ میلادی در فضای مجازی منتشر گشت و توجه بسیاری را به خود جلب کرد.

همسر جاستین که دیگر توان پرداخت هزینه های سنگین درمانش را نداشت تصمیم گرفت صفحه ای با این عنوان را در فضای مجازی بسازد و سرانجام هم موفق شد جان وی را نجات دهد.

او در مصاحبه ای با The Daily Dot اظهار داشت که پیوند کلیه تنها راه برای نجات جان همسرش بوده و در ضمن صحبت هایش یادآور شد که مادر جاستین نیز به خاطر ابتلا به همین بیماری جانش را از دست داده است. او در ادامه گفت: خوشبختانه ما والدین «کودک موفقیت» هستیم و اگر در این دنیا کسی وجود داشته باشد که به خوبی از قدرت اینترنت آگاه باشد، آن ما هستیم.»

10546532_275483982640450_1993922182_n

نظرات ۲۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل